Олександрія офіційно представила Антонова у якості помічника Ротаня

Алексей Антонов. Фото — ФК Александрия

Олексія Антонова було офіційно оголошено як нового тренера Олександрії. Він увійшов до штабу Руслана Ротаня у якості асистента головного тренера.

Раніше повідомлялося, що екснападник і тренер Чорноморця також очолюватиме тренувальний процес в Олександрії, поки Ротань разом зі своїм помічником Сергієм Кравченком перебуватиме з олімпійською збірною на Іграх у Парижі.

38-річний Антонов раніше встиг пограти у нападі 11 українських та зарубіжних клубів, у тому числі Металіста, Зорі, Іллічівця, Дніпра, Кривбасу та Чорноморця. Провів два матчі за збірну України.

З березня по грудень 2021 року Олексій був головним тренером Чорноморця, а з грудня 2021-го обіймав посаду помічника Романа Григорчука. Останній, до речі, вже залишив одеський клуб, підписавши дворічний контракт із азербайджанським Нефтчі.

Олександрія у минулому розіграші УПЛ посіла 8-ме місце. Старт нового чемпіонату намічений на 3 серпня. У першому турі команда Ротаня (і вже Антонова) прийматиме Динамо, якщо матч не буде перенесено через участь гравців обох команд в ОІ-2024.