Олександрія – Полісся коли та де дивитись трансляцію матчу чемпіонату України з футболу

ЛНЗ — Полесье, фото — УПЛ

У суботу, 26 серпня, Олександрія у матчі п’ятого туру чемпіонату України з футболу зіграє з Поліссям. Матч Олександрія – Полісся пройде в Олександрії, на стадіоні Ніка. Початок матчу Олександрія – Полісся о 17:00. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу п’ятого туру УПЛ Олександрія – Полісся.

Де дивитись Олександрія – Полісся онлайн відеотрансляцію у прямому ефірі

У суботу, 26 серпня, матч п’ятого туру УПЛ Олександрія – Полісся пряму онлайн-відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу п’ятого туру УПЛ Олександрія – Полісся буде доступна на провідних ОТТ-сервісах, включаючи MEGOGO, Київстар ТБ, Setanta Sports тощо.

Такий крок спрямований на розширення аудиторії, популяризацію Чемпіонату України та забезпечення ширшого доступу до футбольних матчів УПЛ.

Матч ще за кілька днів до старту набув статусу скандального. Олександрія відмовилася від пропозиції Полісся запросити на матч ВАР на паритетні початки. Житомирському клубу врешті-решт довелося самостійно замовляти систему відео асистента арбітра та самостійно її оплачувати.

Олександрія у чотирьох стартових турах набрала сім очок. У Полісся після чотирьох матчів на один бал менше. При цьому минулого туру Олександрія не зуміла обіграти Зорю в гостях, а Полісся також у виїзному матчі обіграло ЛНЗ.