Олександрія зміцнила позиції в єврокубковій зоні перемогою над Колосом — футбол України

Команда Руслана Ротаня забила два швидких м’яча на початку гри, після чого втримувала рахунок.

Колос — Олександрія, фото УПЛ

Оскільки всі команди української Прем’єр-ліги віднедавна мають рівну кількість проведених поєдинків, вираховувати різноманітні сценарії розвитку подій у національній першості стало значно легше. Щоправда, до завершення сезону залишається ще багато протистоянь, тож власними зусиллями той чи інший колектив може за один раунд суттєво впливати на становище в турнірній таблиці.

Стосувалась ця можливість, зокрема, Олександрії, яка на п’ятій сходинці станом на момент початку двадцять шостого туру замикала зону єврокубків, випереджаючи найближчого переслідувача на п’ять очок. А оскільки часу на те, аби "поліграфів" все ж таки зуміли наздогнати команди, що йдуть позаду, залишалось обмаль, то матч проти одного з прямих конкурентів вирішував багато чого. Ковалівський Колос відставав від футболістів Руслана Ротаня на дев’ять балів і в разі невдачі в очній зустрічі фактично втрачав би можливість ліквідувати цю відстань.

Стратегія футболістів Ярослава Вишняка на цю гру була незрозумілою. Якщо вони прагнули відсидітись у захисті власних воріт, то с такою пасивною протидією опонентам вже на початку зустрічі це було просто неможливо зробити. Олександрія забила двічі ще до завершення 11 хвилини гри, при чому спочатку ніхто не стримав просування Ковальця з правого флангу до меж штрафного, а незабаром Логінова залишили без опіки на ближній стійці під час подачі кутового з правого флангу.

Команда Ротаня таким чином здійснили два разючих випади на чужі ворота, після яких залишалось виключно втримувати здобуту перевагу за рахунком. Це було зробити неважко, оскільки "колоски" з власного боку так нічого й не зуміли запропонувати "поліграфам", тож гості просто тримали м’яч поближче до середини поля в очікуванні на можливість вийти до контрнаступу за зручної нагоди.

Рішення Вишняка щодо подвійної заміни поперерві при цьому також було цілком очікуваним, проте взагалі не мало впливу на події перед чужим штрафним. Радше Мірошниченко приклався б більш точно з одного зі штрафних ударів у власному виконанні, аніж "чорно-білим" удалось би створити повноцінний гольовий момент. Гра була повільною та невиразною, тож нічим не запам’яталась, окрім трьох балів для футболістів Ротаня, які фактично відсікли ковалівців від зони єврокубків.

У наступному турі ковалівський Колос гратиме в гостях проти дніпровського Дніпра-1, а Олександрія прийматиме київське Динамо.

Колос — Олександрія 0:2
Голи: Ковалець, 4, Логінов, 11

Колос: Волинець — Кравченко, Чоботенко, Новак, Чорноморець — Богданов (Криворучко, 83), Мілько — Ільїн (Велетень, 66), Оріховський (Попов, 66), Болбат (Мякушко, 46) — Лисенко (Ісаєнко, 46).

Олександрія: Шевченко — Скорко, Логінов, Бабогло, Копина — Михайленко (Кожушко, 67), Сігеєв, Ковалець — Мустафаєв (Матюшенко, 76), Кулаков (Кобзар, 76), Мірошніченко.

Попередження: Богданов, Попов — Михайленко, Мірошніченко, Ковалець, Копина

Джерело