Палкін: Нехай Дніпро-1 покаже папір, що Йовічевіч пішов за статтею ФІФА 7

Сергей Палкин. Фото — shakhtar.com

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін заявив, що у клубі не стали користуватися додатковою регламентною нормою, яку запровадила ФІФА під час підписання контракту з тренером СК Дніпро-1 Ігорем Йовічевічем.

За його словами, новим тренером Гірників Йовічевич став після консультації та дозволу юриста хорватського тренера.

“Вони нас намагаються перевести на емоційний контекст: “Ви переманили” і так далі. А як ви собі уявляєте вибір головного тренера в клубі? Класичний варіант: ти приходиш і кажеш, що є перший варіант, другий та третій. Ми проаналізували три варіанти та обрали цей. Вийшли на контакт із усіма трьома потенційними варіантами”.

“Перше питання, чи хоче тренер у нас працювати. Друге питання – що з контрактом. У кожного тренера, особливо іноземця, є свої юристи. Юрист тренера сказав, що можна підписувати контракт із Шахтарем. Ми сіли та підписали. Вони у Дніпрі-1 починають говорити, що він пішов за правилом ФІФА 7. Там взагалі ніякого відношення до ФІФА 7 і близько не було. Вони навіть не розуміють, як усе це працює”.

“Якщо є намір піти по ФІФА 7, то футболіст або тренер має написати листа до клубу, з якого він йде, повідомити про те, що він припиняє контракт на основі цього правила. Тільки тоді це буде працювати. Нехай Дніпро-1 покаже папір, що Йовічевіч пішов за цією статтею ФІФА. Це все емоції. І нашого тренера можуть кудись запросити. У нас був Фонсека, вже збори мало не починалися, але вийшла Рома. Фонсека сказав, що хоче піти. Так як у нас був з ним 3-річний контракт, я міг його не відпустити, але розумію, що якщо серце тренера вже не тут, то як би ти його не вмовляв і гроші не додавав – головою він уже там. У Дніпрі-1, мені здається, маємо зрозуміти цей момент”

“Думаю, перехід Луческу в Динамо залишиться на задньому плані. Може, так і цікавіше”.

Раніше почесний президент СК Дніпро-1 Юрій Береза ​​назвав Ігора Йовічевіча «зрадником».

У липні Шахтар оголосив про призначення Ігора Йовічевіча на посаду головного тренера команди. Угода з хорватським фахівцем розрахована на два роки.

Шахтар завершив сезон на першому місці та вийшов у груповий етап Ліги чемпіонів.