Перший гол Кривбасу у новому чемпіонаті, другий дубль Зорі. Як Вернидуб проти своєї колишньої команди грав (фоторепортаж)

Програма 5-го туру української Прем’єр-ліги завершувалася у столиці України. На стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського луганська Зоря приймала Кривбас. Як пройшов один із найяскравіших матчів туру – у репортажі Sport Arena.

Луганці вважалися фаворитом цього поєдинку. Вони успішніше розпочали нинішній сезон, перебуваючи у лідируючій групі, встигнувши обіграти і Динамо. А ось Кривбас перебував на останньому місці, не забивши в чотирьох стартових турах жодного м’яча.

Оцінюючи хід всього матчу, варто сказати, що, напевно, він вийшов найяскравішим на події та гострі моменти у минулому турі.

Прохолодного жовтневого вечора на футбольному полі було спекотно. Вже в дебюті зустрічі Кривбас заробив право на пенальті і Хобленко був точним, пробиваючи з одинадцятиметрової позначки. Так підопічні Юрія Вернидуба перервали свою суху серію, яка тривала 370 хвилин.

Проте, номінальні господарі змогли не лише відігратися, а й вийти вперед. Двічі Кирюханцев був найквапливішим у чужому штрафному. Так уже на 28-й хвилині зустрічі Зоря вийшла вперед і знову стала фаворитом протистояння.

Другий там підопічні Ван Леувена теж почали активніше, тільки з точністю ударів у них не склалося, а Сарнавський був на висоті.

Нічий рахунок став несподіванкою для Зорі, але не для Кривбасу. Вони дуже хотіли набрати очки, і це їм вдалося. Волошин у середині другого тайму добив м’яч у ворота Мацапури – 2:2.

До фінального свистка суперники билися за право заробити 3 очки і найреальніший шанс для взяття воріт втратили криворіжці. У компенсований час Микитишин, вийшовши віч-на-віч із воротарем, зволікав з ударом і зробив неточну передачу на партнера.

Підсумкова нічия 2:2 не дозволила Кривбасу залишити останнє місце в таблиці, а Зорі дозволила закріпитися на третьому місці.