Петраков працює за 10 тисяч доларів на місяць — Вацко — футбол України

Віктор Вацко розповів про різницю між Андрієм Шевченком та Олександром Петраковим.

ОЛЕКСАНДР ПЕТРАКОВ, GETTY IMAGES

Головний тренер збірної України Олександр Петраков заробляє по 10 тисяч доларів на місяць. Про це у своїй програмі розповів журналіст Віктор Вацко.

"Кажуть про те, що Петраков працює за 10 тисяч доларів на місяць. По суті, тренерський штаб обходиться УАФ у копійки. Його помічники, окрім Олександра Шовковського, працюють за дуже добрі добові та преміальні. Андрій Шевченко у свій час отримував по три мільйони євро на рік.

Крім того, порівняно з Шевченком Петраков дуже зручний тренер для УАФ. Шевченко був дуже вимогливим наставником з приводу побуту, логістики та решти речей навколо футболу. Петраков не створює тиску на менеджмент УАФ, як це робив Шевченко, а працює з тим, що дають.

Коли говорять про майбутнє тренера збірної, треба розуміти кілька моментів. Попереду у нас зміна поколінь у збірній, багатьом гравцям за 30 років. І замінити Ярмоленка, Степаненка з їх хоризмою та інших буде важко. І УАФ, ухвалюючи рішення, має це розуміти.

Є багато питань, але я сподіваюся, що висновки після ситуації минулого року зроблять, і з тренером визначаться раніше, ніж за два тижні до старту відбору Євро-2024", — сказав Вацко у своїй програмі Вацко Live.

Раніше Петраков відповів на питання журналістів напередодні гри проти Шотландії у Лізі націй.

Джерело