Петряк: Чи є відчуття, що Шахтар буде чемпіоном? Звичайно, ні

Иван Петряк, фото — shakhtar.com

Вінгер Шахтаря Іван Петряк прокоментував майбутній матч 8-го туру УПЛ з Колосом. За словами півзахисника, перемога над Динамо у минулому турі не дає права думати про можливе чемпіонство.

“Команда в дуже доброму настрої, перемогли в дербі. Команда готується. Тренування були не дуже тяжкі, але [було] багато тактики. Ми вивчаємо Колос. Думаю, завтра будемо готові на 100%”.

“Немає [відчуття втоми]. Після кожної гри є два дні [відпочинку] і нам тренерський штаб дає вправи для відновлення. Команда зараз у гарній формі, і ми просто підтримуємо це та відновлюємося. У нас дуже гарні умови [для відновлення]”.

“Чи є відчуття, що Шахтар буде чемпіоном? Звичайно, ні. Можна сказати, все тільки починається і вся боротьба попереду. В нас ще є Ліга чемпіонів. Ми готуємось від гри до гри. Нам неважливо, з ким ми граємо, де ми граємо і як ми граємо. Нам потрібно вигравати кожну гру, і ми готуємось до цього”.

У поточному сезоні 28-річний Петряк не відзначився результативними діями у дев’яти матчах за Гірників у всіх турнірах.

Матч Шахтар – Колос, який зіграють 19 жовтня у Львові, обслуговуватиме Андрій Коваленко. Перед звітною грою команда Ігора Йовічевіча посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ.