Піхальонок найближчої зими може перейти в Полісся – Вацко

Олександр Піхальонок, фото scdnipro1.com.ua

Півзахисником СК Дніпро-1 Олександром Піхальонком предметно цікавиться Полісся. Провідного футболіста лідера УПЛ можуть продати цієї зими, оскільки його клуб переживає не найкращу економічну ситуацію, – повідомляє журналіст Віктор Вацко.

За даними джерела, дніпряни будуть змушені розпрощатися з одним-двома футболістами в найближче трансферне вікно, щоб забезпечити “фінансову подушку” на весняну частину сезону 2023/24.

Піхальонок вважається головним активом клубу з Дніпра. За даними порталу Transfermarkt, його трансферна вартість складає 5 млн євро. Для порівняння, 26 його одноклубників із заявки першої команди в сумі “тягнуть” менш ніж на 17 мільйонів.

Полісся виявляє інтерес до придбання центрального/атакувального півзахисника, проте сам Олександр у разі відходу з нинішньої команди може не захотіти залишитися в Україні та віддати перевагу одному з європейських чемпіонатів. Нагадаємо, у вересні повідомлялося про інтерес до футболіста із боку ізраїльського Хапоеля (Беер-Шева).

У поточному сезоні Піхальонок зіграв за Дніпро-1 20 матчів у всіх турнірах, забив 4 голи, віддав стільки ж результативних передач.

Команда Юрія Максимова в останньому турі обіграла Шахтар (3:1) та пішла на міжнародну паузу лідером УПЛ. Полісся – друге з відставанням в один пункт. Раніше по ходу сезону дніпряни, ще під керівництвом Олександра Кучера, послідовно вилетіли з кваліфікації всіх трьох єврокубкових турнірів.

У 2023 році Дніпру-1 залишилося зіграти три офіційні матчі – з Чорноморцем, Ворсклою та Поліссям.