Плей-офф УПЛ/ПФЛ: ЛНЗ обіграв у меншості Інгулець. Усі вакансії в УПЛ 2023/24 заповнено!

ЛНЗ — Ингулец, фото — УПЛ

• Черкаси

Нічия в Петровому залишила відкритою інтригу в цій парі. Здавалося, Інгулець підійшов у досить наближеному до оптимального складі, позбавився Ковальця та Бартуловича, яких так жорстко критикував експерт з футболу, президент клубу Поворознюк. Що ж могло піти не так?

Але натомість ЛНЗ повністю виграв дебют матчу й закономірно повів у рахунку. Власне, вже на 9-й хвилині міг забивати Тищенко: він опинився прямо перед воротарем, але Паламарчук ногами парирував влучний удар. Ще кілька ударів намагалися завдати Бойко, Копил, Тищенко. Натомість, коли Запорожець намагався вийти в атаку через лівий фланг, він, як-то кажуть, «потрапив у полон» і з його втрати почалася результативна атака черкаської команди. За м’яч поборовся Галенко, Тищенко прийняв і прокинув з центру на лівий фланг, де Савін технічним ударом з правої ноги упакував у дальній кут – 1:0. Четвертий гол при п’яти асистах для вінгера.

Розвинути свій успіх ЛНЗ вдалося менш як за 15 хвилин. Після того, як удар Норенкова зрикошетив на кутовий, два поспіль корнери виконали черкасці: один подали, інший розіграли. Навіс Савіна намагалися замкнути Галенко та Тищенко, натомість, Коробенко підправив м’яча в свої ворота – 2:0.

На другий тайм Інгулець вийшов із замінами, а головне – з агресією, якої не вистачало. І ось Запорожець подав від лівого прапорця, воротар Самойленко прикро відбив перед собою й Сітало головою з близької відстані зіграв на добиванні – 2:1. Артем вважається форвардом, але це лише четвертий його гол у сезоні. Далі пішла дуже напружена гра. Той же Сітало міг і повинен був зрівняти рахунок, але поступався в дуелях Тарасенку та Лопирьонку.

Біля протилежних воріт Савін, Нич, Нехтій, Шестаков збирали навколо себе суперників, але ніяк не могли закріпити хитку перевагу ЛНЗ. Найкращий шанс закрити матч мав дует новачків із УПЛ. Шестаков із Вереса навісив від лицьової, а Нич із ФК Львів головою пробивав із убивчої позиції – вище! На 88-й хвилині господарі могли зняти всі питання. Натомість Тищенко завалив Кравчука, залишивши в меншості ЛНЗ на вирішальні хвилини. Той же Кравчук дальнім ударом намагався зрівняти рахунок – трішки не влучив у ближній кут.

Однак атакувального потенціалу, щоб скористатися з кількісної більшості, в Інгульця не вистачило. Третя команда з Першої ліги проходить в УПЛ.

Man of the Match: Антон Савін (ЛНЗ)

Забив сам і розіграв кутовий, після якого стався автогол. Вирішальний внесок.

ЛНЗ (Черкаси Д2) – Інгулець (Петрове Д1) – 2:1

Голи: Савін, 17, Коробенко, 30 (а/г) ‒ Сітало, 51

ЛНЗ (стартовий склад): Самойленко, Солдат, Лопирьонок, Муравський, Норенков, Хамелюк, Тищенко, Бойко, Копил, Савін, Галенко. Запасні: Дубовий, Шеліхов, Долінський, Євдокимов, Насонов, Нехтій, Нич, Полюлях, Синьогуб, Тарасенко, Шестаков. Головний тренер: Олександр Ковпак.

Інгулець (стартовий склад): Паламарчук, Клименко, Ковальов, Кучеренко, Смоляков, Коробенко, Кухарук, Запорожець, Козиренко, Козак, Марусич. Запасні: Білик, Осипенко, Павлов, Ченбай, Мельничук, Резепов, Кравчук, Сітало, Одарюк, Сидоренко. В.о. головного тренера: Владислав Лупашко.

Вилучення: Тищенко (ЛЧ), 90+1 – повторне попередження

15:00. Стадіон “Черкаси-Арена”, Черкаси

Арбітр: Максим Козиряцький

Перший матч – 1:1