Полтава мінімально переграє Гірник-Спорт у перенесеному матчі першого туру

СК Полтава. Фото — facebook.com/SCPoltava

• Полтава

Гра між Полтавою та Гірником-Спорт мала відбутися ще наприкінці серпня, але місцева ОВА не видала дозвіл на проведення матчу. Фаворитом цього протистояння були підопічні Сисенка, але Гірнику-Спорт не було куди відступати. Остання команда групи не мала права втрачати очок.

Вже на 10-й хвилині могли відкривати рахунок господарі, але Стрельцов з вигідної позиції не зміг переграти голкіпера. Загалом, у першій половині зустрічі темп матчу був невисокий. Боротьба, боротьба та ще раз боротьба. Саме з таким словом асоціювався перший тайм.  На 27-й хвилині після розіграшу кутового пробивав Бичков, але удару Богдану забракло потужності.

На 34-й хвилині полтавчани все ж відкрили рахунок. Щербак скинув на Стрельцова, який проштовхнув м’яч повз голкіпера і забивав вже у порожні ворота – 1:0. Цей гол став єдиним у таймі.

На 52-й хвилині після передачі Щербака метрів з 11-ти пробивав Каретник, але Сергій не зміг переграти Коваленка, який вкотре зіграв блискуче. Швидкий вихід в атаку допомогам Полтаві створювати гостроту попереду. Свою нагоду мав Сейтхалілов, але хавбек Гірника-Спорт пробив вище воріт.

Наприкінці зустрічі гості перехопили ініціативу, проте акцентованих ударів було обмаль. Численні порушення правил суттєво збивали і без того невисокий темп зустрічі. На 74-й хвилині з ударом Костенка після розіграшу кутового впорався Коваленко.

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Полтави. Гірник-Спорт вже шостий тур поспіль без перемог.

Man of the match: Євгеній Стрельцов (Полтава)

Головний голеадор Полтави був активний протягом всього матчу і забив переможний м’яч, який допоміг його команді здобути важливу перемогу. Це був четвертий гол для Стрельцова у сезоні.

СК Полтава – Гірник-Спорт – 1:0

Гол: Стрельцов (34)

СК Полтава: Вічний, Бичков, Щербак, Стрєльцов, Каретник, Таранушич, Бужин, Костенко, Копитов, Коваленко, Томенко. Запасні: Петриченко, Савенков, Куімов, Курелєх, Яременко, Гайван, Пастухов, Пось, Руденко. Головний тренер: Володимир Сисенко.

Гірник-Спорт: Коваленко, Бодня, Сьомка, Сейтхалілов, Посєвкін, Сологуб, Д. Шинкаренко, Малакі, Сеницький, Підручний, Цвіренко. Запасні: Дворнік, Подрезан, Сметанін, Хондак, Шептіцький, Громенко, Клімов, Ніколишин, Черниш, Горбаченко, Емере. Головний тренер: Ігор Жабченко.

• 12:00. Полтава. Стадіон “Арена Молодіжне»
  • Арбітр: Єгор Кєвліч (Кропивницький)