Попов: Мали реабілітуватися за поразку в минулому матчі

Денис Попов, фото — fcdynamo.com

Захисник Динамо Денис Попов прокоментував поєдинок 17-го туру УПЛ із Дніпром-1 (1:0).

“Настрій на гру був особливим. І розмова в команді була. Треба було взяти себе в руки, згуртуватися перш за все. Справді, поразка у першому весняному матчі на нас мала великий вплив. Ми мали реабілітуватися за нього”.

“Ми, як і завжди, готувалися грати першим номером, не підлаштовуючись під суперника, як завжди грає Динамо. Але було багато факторів, які не дозволяли це робити протягом усього матчу, тому вже під час гри доводилося перебудовуватись. До того ж, якість газону була не найкращого рівня, тому нам подекуди доводилося грати і другим номером, і десь, як то кажуть, від простоти. Головним сьогодні був результат, гра відходила на другий план”.

“Луческу проводить велику роботу з командою, завдяки чому наші гравці розвиваються, прогресують. Ми зробили жест підтримки та подяки, згуртованості нашої команди. Також цим жестом ми показали молоді, що в Динамо Київ потрібно завжди бути згуртованими та боротися один за одного”.

“Ми в жодному разі не опускаємо руки і не здаємося. Боротимемося за максимальний результат у чемпіонаті до кінця”.

Кияни перемогли завдяки єдиному голу Віталія Буяльського наприкінці першого тайму. Зазначимо, що після забитого м’яча гравці Динамо підтримали головного тренера Мірчу Луческу.

Кияни набрали 33 очки та залишаються на четвертому місці УПЛ. У наступному турі підопічні Луческу зіграють із Зорею 18 березня.