Поворознюк: Бартулович сам попросив його звільнити. Рахую, що це як криса, яка першою біжить з корабля, що тоне

Младен Бартулович, фото — fcdynamo.com

Президент Інгульця Олександр Поворознюк розповів, чому клуб звільнив головного тренера Сергія Ковальця та його асистента Младена Бартуловича.

“Це нормальне явище. Така тренерська робота. Поставлені задачі не були виконані – прощаємося. Нічого надзвичайного тут нема. Але я хотів би розділити ці дві особистості. Ковалець не виконав завдання та був звільнений. Ми нормально з ним розсталися та потиснули один одному руку”, – сказав Поворознюк.

“А до Бартуловича є дуже велике питання. Від кого, а від нього я навіть не очікував такого відношення. Він прийшов сам та попросив його звільнити. Я рахую, що це як криса, яка першою біжить з корабля, що тоне. Це дуже непорядний вчинок. В майбутньому він його не скрасить. Він там собі хоче бачити велике тренерське майбутнє, але це не той боєць, не те бійцівське ставлення, яке я бачив. Я помилявся. Дуже шкода, але я помилявся у Бартуловичу”.

“Два матчі залишилися – дограй їх. Інгулець був, є і буде. Не знаю, де він буде грати, але він буде грати. Інгулець ніколи в житті не зникне, поки є я. Ми будемо битися до останнього. Надіюся, будемо грати в УПЛ. А Бартулович та його вчинок – бог йому суддя. В майбутньому йому аукнеться оце все. Це дуже низько та підло з його сторони. Я б так не вчинив”.

“Своє рішення він не пояснив. Просто прийшов та соплі розпустив. Думав, що я буду йому сльози витирати. І сказав, що йде разом з Ковальцем. Питаю: «Чому?». Відповідає: «Тому що ви не мене призначили виконувачем обов’язки, а Лупашка». Я повинен звітувати перед кимось свої призначення? Ти дограй чемпіонат, а потім скажи, що так і так”.

Інгулець попрощався з Ковальцем після 30-го туру УПЛ. Команда з Петрового посіла 14-те місце у турнірній таблиці та зіграє з ЛНЗ у плей-оф за право участі в УПЛ-2023/24.

У стикових матчах із ЛНЗ командою керуватиме Владислав Лупашко. Поєдинки відбудуться 10 та 14 червня.