Поворознюк – про Козловського: Гриша скрізь хоче бути на керівних ролях, але насправді він просто миша. Шавка у чужих руках

Александр Поворознюк, inhulets.com

Президент Інгульця Олександр Поворознюк розкритикував виступ власника Руху Григорія Козловського на прес-конференції, на якій Козловський висловився про недовіру до керівників УАФ.

“А це революція? Те, що я побачив – це гав-гав-гав, а вкусити не можу. Конкретики ніякої, треба називати речі своїми іменами. А Козловський говорив загалом, ні про що. Я жодної конкретики не побачив. Потрібно факти давати, а потім уже про щось говорити. Я за справедливість, за чесний футбол, але нічого конкретного не було”.

“Інгулець серед тих клубів, які не підтримуватимуть Козловського. У нас в Україні є Юлія Тимошенко в політиці, а є Григорій Козловський у футболі. Проблему шукати не треба, Гриша – це вже проблема. Він дуже нагло заявляє. Він мені дзвонить і каже , що за ним стоять люди з Офісу Президента, каже, що порве всіх, але я маю свою думку з цього приводу. Таких людей, яких він називав, я навіть не хочу називати і не буду, бо я себе поважаю. Люди з Офісу Президента скоро дізнаються, наскільки він гнилий і зроблять висновки”.

“Усі дізнаються, за що збудувалася база Руху і хто в нього компаньйон із росії. Скоро все стане відомо. Козловський збирає коаліцію проти УАФ. Але мене в ній немає, а за інших говорити не хочу. Він завжди робить коаліцію, згадайте Першу лігу. Тоді пропонував не дограти чемпіонат, тепер історія із пулом. Гриша скрізь хоче бути на керівних ролях, але насправді він просто миша. Він просто шавка у чужих руках”.

“Я вихована нормальна людина, тому прізвища не називаю. Козловський – просто придурок, конкретний. Ті імена, які він називає – він за це дуже жорстко відповість. Я – порядна людина, знаю, що багато людей, у тому числі і я, дружили з Гришею. Але минає час і це гниль виливається назовні. І розумієш, що зробив велику помилку. Поки ніяких прізвищ я називати не буду”.

“У суддівському корпусі однозначно потрібно щось міняти, у самому футболі теж треба щось міняти, але треба розуміти, що зараз усі шишки сипатимуться на Павелка. Я його не підтримую, я – нейтральний. У мене совість чиста, арбітрам гроші не даю, граю чесно. Я граю за зароблені гроші, а Гриша – за контрабандні. Він сьогодні мені зателефонував, сказав, що не приїде до мене на наступний тур. Він думає, що зможе воювати з усією Україною, але іноді буває боляче”.

Козловський у ході спеціально скликаної прес-конференції заявив, що в українському футболі утворилося ОПГ під назвою УАФ. У своєму виступі власник Руху розкритикував керівництво УАФ, зокрема президента Асоціації Андрія Павелка.

Брифінг Козловського було скликано після скандального матчу Руху в чемпіонаті України проти Дніпра-1 (2:3). Команда Леоніда Кучука догравала матч вдев’ятьох і пропустила вирішальний гол у компенсований час.

Після завершення гри на полі відбулася масова бійка за участю гравців, персоналу та функціонерів обох клубів, включаючи спортивного директора Дніпра-1 Євгена Краснікова та генерального директора Руху Ігоря Дедишина.