Поворознюк: Всі питання закриються тоді, коли ми приїдемо до Львова, тряснемо Шахтар та поїдемо у Петрове

Александр Поворознюк, footboom.com

Президент Інгульця Олександр Поворознюк прокоментував проведення поєдинку своєї команди проти Шахтаря у 26-му турі УПЛ у Львові.

“Це дійсно буде так, тому що я вирішив так. Я – людина, яка фінансує клуб. Вважаю так – і так воно буде. А якщо комусь вже сильно цікаво, то є на це суб’єктивні причини. Хочу навіть пояснити це, я не боюся. В нас є 2 автобуси, в одному з яких дійсно проблеми з коробкою [передач]. Її можна зробити тільки у Львові. Щоб її робити, то треба поїхати, залишити мінімум на тиждень автобус. От ми самі й попросили Шахтар, щоб ми приїхали на Рух, залишили автобус, пожили там тиждень. Його відремонтують – і ми спокійно поїдемо на ньому додому. Не відремонтують – поїдемо потягом. Це таке рішення”.

“У чому різниця? Дніпро-1 до нас телефонував та просив приїхати в Ужгород. Якби було це у Львові, то ми б з Дніпром-1 так домовилися, якби він пішов нам на зустріч. Шахтар попросили ми”.

“Чого ви не говорите, як Дніпро-1 виграв у нас? Тоді виходить, нам середнячкам УПЛ немає різниці куди їхати. Ми поїдемо туди – нас приб’ють. Приїхали додому – нас прибили. Чого ж ви не говорите, як Іванов судив? Є упередженість, а є просто помилка. Коли немає послідовності – це упередженість. Чому не поставили пенальті у ворота Дніпра-1 і тоді б подивились, що би було далі, а поставили у наші?”.

“Чого не говорите про інше? Шукаєте десь, але втікаєте від основної проблеми. Чому вчора гол не зарахували Минаю? А ви бігаєте, шукаєте там щось. Я – людина, яка фінансує клуб. І як вважатиму за потрібне – так і буде. Щоб це прибрати, то не ходіть далеко, а візьміть на рівні УПЛ та УАФ прийміть рішення, що табу – домовленостей між командами не може бути, ніяких там Львова, Києва, Ужгорода. Рішення немає – значить у двох президентів є варіант домовитися грати там чи там. Ще раз говорю – ініціатива була від мене. Я так просив, бо мені так вигідно”.

“Ви говорили всі про Динамо, що Поворознюк домовився з Суркісами. Ми приїхали в Київ, хлопнули їх і поїхали. Думаю, що всі питання закриються тоді, коли ми приїдемо у Львів, тряснемо Шахтар і поїдемо у Петрове. Чи за що ви переживаєте? Хочете брати участь у фінансуванні клубу Інгулець – тоді звертайтеся до мене і будемо разом вирішувати ці питання”.

Поєдинок Шахтаря та Інгульця спершу був запланований на стадіоні у Петровому. Проте клуби домовились про проведення зустрічі на Арені-Львів. Зазначимо, що перед цією грою команда Сергія Ковальця зіграє у Львові з Рухом та п’ять днів пробуде у “місті Лева” до протистояння з Шахтарем

При цьому Інгулець в аналогічному проханні – перенести зустріч на Західну Україну – відмовив Дніпру-1. Зустріч відбулася у Петровому, де колектив Олександра Кучера здобув перемогу з рахунком 2:0.

У турнірній таблиці чемпіонату України Інгулець йде на 10-му місці.