Президент Металіста 1925: Перехід у Першу лігу не вплине на фінансування. Завдання на сезон – посилення та повернення до УПЛ

Владимир Носов. Фото — metalist1925.com

Президент Металіста 1925 Володимир Носов виступив з офіційною заявою, в якій підбив невтішні підсумки сезону 2023/24 і розповів про плани на майбутнє.

“Зараз ми з вами переживаємо складний, але водночас дуже важливий момент в історії Металіста 1925. На жаль, результати сезону змусили нас покинути УПЛ і перейти до Першої ліги. Цей результат нас не задовольняє, але є цілком об’єктивним і зрозумілим, адже наша команда не встигла реалізувати всі задумані плани. Результат на полі відповідає нашій поточній позиції”.

“У нас попереду багато роботи. Ми повинні проаналізувати помилки сезону та виправити недоліки. Хочу наголосити, що як інвестор та президент, я продовжую підтримувати клуб. Перехід у Першу лігу жодним чином не вплине на фінансування та підтримку. Навпаки, ми з командою зробимо все, аби харківський футбол продовжував розвиватися”.

“Нашим основним завданням на наступний сезон буде посилення і повернення до УПЛ. Ми плануємо покращити футбольну складову, додати професіоналізму, добудувати операційні процеси та оновити структуру, вирішити питання, пов’язані з інфраструктурою, щоб повернутися до Прем’єр-Ліги сильнішими, стійкішими і кращими”.

“Ми приділимо особливу увагу роботі з трансферами, підсиленню скаутингу та розвитку молодих талантів. У нас є цей рік, і ми маємо намір використати його максимально продуктивно”.

“Дякуємо всім за підтримку та віру в Металіст 1925, особливо нашим харківським вболівальникам! Ми впевнені, що разом із вами ми повернемося до Прем’єр-Ліги ще сильнішими”.

Нагадаємо, 26 травня, за інформацією Sport Arena, відбулася зустріч керівництва харківського клубу з командою та тренерським штабом. На ній головний тренер команди Віктор Скрипник висловив свої побажання щодо нового сезону, комплектації та посилення. Сторони взяли час на роздуми.

Читайте також: Президент Металіста 1925: Скрипник допоможе нам виступати у Лізі чемпіонів

Згідно з наявною інформацією, Скрипник готовий повертати команду до УПЛ, не відмовляється від цієї відповідальності, але за умови посилення складу.

За підсумками сезону 2023/24 Металіст 1925 вилетів з УПЛ з останнього місця. За все друге коло під керівництвом Віктора Скрипника, який прийшов до команди наприкінці грудня, харків’яни набрали вісім очок та здобув лише одну перемогу у 13 матчах.