Президент Минаю: Суддівське свавілля в УПЛ вбиває всю мотивацію як у команди, так і у керівництва

Валерий Пересоляк, ФК Минай

Президент Минаю Валерій Пересоляк висловив обурення арбітражем матчу 17-го туру УПЛ між Минаєм і Олександрією (1:1). Пересоляк різко розкритикував бригаду арбітрів на чолі з Олексієм Деревінським.

“Зараз емоції трішки вщухли, але спостерігати за діями арбітра під час матчу спокійно було неможливо. І не потрібно бути вболівальником Минаю, щоб визнати серію грубих помилок суддівської бригади у матчі проти Олександрії”.

“Звичайно, найгарячіший момент – це зарахований у наші ворота гол з офсайда. Стосовно цього моменту більшість спортивних журналістів опублікували у себе скріншот, на якому видно, що Кожушко в момент передачі знаходиться у положенні “поза грою”. Це простий епізод, там не було динаміки і лайнсмен Олександр Холодинський мав помітити, що гравець Олександрії знаходиться за спинами захисників Минаю. А можливо він і помітив. Тоді чому не просигналізував про це? Смішно від того, що сам Кожушко бачив, що знаходиться в офсайді. І, здається, одразу не повірив, що йому дадуть виконати передачу”.

“Виходить так, що переможця матчу вирішують не команди, а призначають судді. У нашому випадку це зовсім не перебільшення. Неправомірний м’яч був зарахований на 84-й хвилині. Увесь цей час ми перемагали 1:0 завдяки голу Вадима Вітенчука. І цілком могли довести гру до перемоги. Але мусили задовольнятися одним очком”.

“Таке суддівське свавілля вбиває всю мотивацію як у команди, так і керівництва. Закарпаття – не промисловий регіон. Нам і так важко утримувати клуб рівня УПЛ. Але ми намагаємось – створюємо якісь умови для гравців. Проте після таких ігор мотивація утримувати футбольний клуб справді зникає. А навіщо? Щоб потім спостерігати за тим, як судді вбивають твою команду на футбольному полі? І хіба ми такі одні? Якщо змонтувати відео з усіх суддівських помилок у 17-у турі, вистачить на рівноцінний матч – 90 хвилин плюс компенсований час. Тоді навіщо нам таке суддівство?”.

Подібну позицію висловив і тренер закарпатського клубу Володимир Шаран. Він звинуватив арбітрів зустрічі у відсутності кваліфікації, а також висловився про УПЛ, яка не використовує систему VAR для матчів Минаю.

Минай йде на 15-й позиції у турнірній таблиці УПЛ. 19 березня команда Шарана зіграє із Колосом.