Президент Полісся Буткевич отримав іменну футболку Звягеля

Фото — facebook.com/pfczvyagel

Президент ФК Звягель Дмитро Костюк вручив іменну футболку клубу президенту Полісся Геннадію Буткевичу.

“Зараз вперше в історії Житомирщина має цілих два професійних футбольних клуби, обидва з яких борються за найвищі місця в своїх лігах. Виховується ціле покоління молодих гравців житомирян, які, я впевнений, в майбутньому стануть обличчям українського футболу. Формується академія Полісся, успішно на рівні з найкращими командами країни виступає команда юнаків до 19 років. В Звягелі ж вперше в новітній історії України дитячі команди різних вікових груп змагаються у всеукраїнських змаганнях”.

“Ми опинилися в складній ситуації, нечувана епідемія травм. 7 гравців основи Звягеля з травмами і вибули на довгий термін. Фактично, в останніх матчах у нас навіть не було достатньо польових гравців на лаві, щоб використати усі заміни. Один матч ми таки перенесли, коли до травм приєдналося ще й ГРВІ. Перед матчем з Рухом в нас не було навіть здорових воротарів. Цих матчів могло бути і більше, та тут хочу подякувати якраз Поліссю, і президенту Геннадію Буткевичу, і директору Володимиру Загурському, і головному тренеру Полісся Юрію Калітвінцеву, які нам допомогли”.

“Оскільки трансферне вікно вже закрито, можна підписувати лише вільних агентів, а якісних гравців знайти посеред сезону майже неможливо, Полісся пішло на зустріч, розірвало контракти і тепер у нас є дуже хороший лівий захисник Ян Морговський, який нам вкрай необхідний через травму Андрія Власюка”.

“Ян вже відіграв декілька матчів, поступово набираючи свої оптимальні кондиції, в матчі зі Скалою віддав чудову гольову передачу на Ндукве. І також нещодавно ми підписали нападника Сергія Кисленка. На жаль, на довгий термін через травми вибули Артур Ващишин і Максим Майтак, які грали з нами і в минулому сезоні і цього сезону є ключовими гравцями команди”.

Нагадаємо, Звягель тренує колишній наставник Полісся Сергій Шищенко. Разом із коучем до команди прийшли декілька гравців житомирців, серед яких захисник Ян Морговський та Сергій Кисленко.

Полісся у попередньому матчі розгромило на виїзді Ворсклу (3:0). Команда Юрія Калітвінцева йде на другому місці в УПЛ. Звягель займає четвертий рядок у Другій лізі.