Президент Полісся: Наша ціль – виграти перше місце, отримати золоті медалі і вийти в УПЛ

Фото — facebook.com/fcpolissya

Президент ФК Полісся Геннадій Буткевич прокоментував перемогу у матчі 3-го туру чемпіонату Першої ліги над ФСК Маріуполь (4:2) та розповів про цілі команди на сезон.

«Я заходив після матчу в роздягальню і сказав: “Якщо так будете грати, то треба з собою аптечку возити з валеріаною”. А так – взагалі приємно, виграли, старались. Погода трішки не дала можливості проявити себе в технічному плані. Фізично виглядали непогано і результат позитивний».

«Першочергово – це виграти перше місце, отримати золоті медалі і вийти в УПЛ для того, щоб боротися з вищим дивізіоном, з такими клубами як Шахтар, Динамо, Дніпром-1, Зоря. У нас тренерський склад дуже сильний. Хлопці виконують всі вимоги, необхідні для перемоги. Результат видно вже. Поки офіційні ігри в Чемпіонаті не програємо, Winter Cup виграли у такого клуба як Металіст. Якісна гра – гарний настрій у хлопців. Ну, і в першу чергу усе це для для вболівальників. Ми ж бачимо які люди задоволені, а це принесе нам перемогу і у війні, з таким відношенням до справи».

Після 3-х стартових турів Полісся набрало 9 очок та посідає друге місце у Групі А Першої ліги чемпіонату України, поступаючись Карпатам за різницею м’ячів.

У наступному турі 17 вересня клуб із Житомира зіграє проти тернопільської Ниви.