ПСЖ — Аяччо 5:0 Відео голів та огляд матчу 14.05.2023 — Ліга 1

Дивіться відео найкращих моментів матчу французької Ліги 1, що відбувся 14 травня 2023 року, 21:45.

ПСЖ — Аяччо, Getty Images

У рамках тридцять п’ятого туру французької Ліги 1 напередодні відбулась зустріч поміж Парі Сен-Жермен та Аяччо на стадіоні Парк-де-Пренс.

Чинні чемпіони країни та фаворити на перемогу в поточному сезоні розпочали гру з власного домінування, тоді як на їхній перший м’яч довелось зачекати до середини першого тайму.

Проте вже незабаром Хакімі подвоїв перевагу, а другий тайм Кіліан Мбаппе взагалі відкрив черговими двома м’ячами в поточному сезоні, тож питань щодо переможця не виникало.

На завершення зустрічі ПСЖ оформив ще й п’яте взяття воріт за допомоги автоголу від суперників, після чого гравці обох команд щось не поділили, і вилучення отримали той-таки Хакімі й Мангані.

До дострокового чемпіонства парижанам залишається одна перемога.