Пушич – найкращий тренер 13-го туру УПЛ за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу

Марино Пушич, фото — shakhtar.com

Наставника Шахтаря Маріно Пушича визнано найкращим тренером 13-го туру української Прем’єр-ліги за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу.

У дебютному матчі під керівництвом Пушича в УПЛ “Оранжево-чорні” зуміли у принциповому протистоянні обіграти Динамо (1:0).

Дивіться також: Динамо – Шахтар. Відео огляд матчу за 3 листопада

Пушича офіційно було призначено головним тренером донецького Шахтаря 24 жовтня. Він дебютував на чолі Гірників у виїзному поєдинку Ліги чемпіонів проти Барселони (1:2), після чого Шахтар розгромив у кубку Вікторію (3:0).

3 листопада Динамо провело сильний перший тайм. Але Шахтар здобув мінімальну перемогу завдяки голу Олександра Зубкова на початку другого тайму. Кияни зазнали сотої поразки в УПЛ.

Поєдинок із Шахтарем став останнім для Мірчі Луческу як головного тренера Динамо. Коуч подав у відставку та оголосив про завершення тренерської кар’єри.

Шахтар посідає третє місце в УПЛ, набравши 24 очки. Сьогодні, 7 листопада, Гірники зіграють із Барселоною у 4-му турі групового раунду Ліги чемпіонів. Початок зустрічі – о 19:45.