Радник президента Вереса: Клуб не відмовляється від своїх зобов’язань та готується до нового сезону

фото — НК Верес

Радник президента Вереса Сергій Коваль відповів на звинувачення футбольного агента Олега Авдиша у невиплаті клубом зарплатні футболістам.

Функціонер зазначив, що клуб продовжує працювати на тлі повномасштабного російського вторгнення та вже будує плани на наступний сезон.

«Хочу сказати, що зарплати виплачувалися: лютий було оплачено в повній мірі, березень — частково. Після цього було ухвалено рішення призупинити дію контрактів, рішення закріплено письмово. Футболісти та персонал цьому не зраділи, але прийняли це рішення та погодилися. Зі скрипом, але таке життя», — написав Коваль.

«Деяким футболістам за рахунок клубу було оплачено проживання та харчування в Рівному, аж до кінця весни. Усім, хто цього бажав, та на хороших умовах».

«Клуб не зникає, не відмовляється від своїх зобов’язань, попри ситуацію в країні, а навпаки — будує плани, спілкується з футболістами, готується до нового сезону. Усі зобов’язання у випадку проведення сезону будуть виконуватися».

«До речі, нагадаю, що після початку війни футбол було призупинено, тренування не проводилися, тому фактично був певний паритет — футболісти теж не виконували своїх зобов’язань. Звісно, не з власної провини, але тим не менш».

Минулий сезон команда Юрія Вірта закінчила на дев’ятій сходинці в турнірній таблиці чемпіоната України.

Очікується, що новий сезон Прем’єр-ліги стартує 20 серпня. Верес планує розпочати підготовку до чемпіонату 4 липня.