Реал без участі Луніна розгромив на своєму полі Кадіс

Реал — Кадис. Фото — Getty Images

Реал Мадрид на своєму полі здобув впевнену перемогу над Кадісом у домашньому матчі 34-го туру іспанської Прімери – 3:0.

Головна подія цієї зустрічі відбулася ще до її початку, коли стало відомо, що у стартовому складі Бланкос вперше в сезоні вийде голкіпер Тібо Куртуа. Місце бельгійцю, який відновився після чергової травми, поступився українець Андрій Лунін.

Дебют вийшов для Тібо ідеальним: мінімум роботи (лише один удар у площину за весь матч завдали гості) і як результат – сухі ворота. Зазначимо, що головний тренер Карло Анчелотті, окрім Луніна, надав відпочинок багатьом гравцям основи.

Кадіс протримався тайм, а на старті другої половини ледь не вийшов уперед – Кріс Рамос обікрав захисника, втік віч-на-віч, але програв дуель Куртуа. За хвилину фаворит відкрив рахунок – Браїм Діас чудово розвернувся у штрафному майданчику і відправив м’яч у дальній верхній кут.

У середині тайму на заміну з’явився Джуд Беллінгем і майже одразу забив, завершивши в дотик з лінії воротарського майданчика швидку комбінацію. Діас до голу приплюсував асист.

Надалі Мадрид був близький до великої перемоги (Вінісіус ледь не виконав асист рабоною, але удар в упор Едера Мілітао потяг Хереміас Ледесма) і таки досяг її в компенсований час. Контратака і Хоселу в порожні ворота замкнув простріл Начо Фернандеса.

Вершковим залишився один крок до чемпіонського титулу. Він може бути оформлений сьогодні, якщо Барселона на виїзді не обіграє Жирону. Вже в середу, 8 травня, команду Анчелотті в Мадриді чекає півфінальний матч у відповідь Ліги чемпіонів проти Баварії (перша зустріч завершилася з рахунком 2:2).

Кадіс залишився 18-м та погіршив свої перспективи врятуватися від вильоту. У наступному турі команда Маурісіо Пеллегріно прийме Гетафе.