Реал Фарма переміг Звягель у матчі десятого туру Другої ліги

Фото — facebook.com/fczviahel

• Одеса

Третє місце проти шостого, а між ними – всього три очка. Реал Фарма та Звягель домовилися зіграти свій матч 10-го туру раніше, тож сьогодні зустрілись на стадіоні “Іван” в Одесі.

Господарі володіли перевагою, чудові нагоди забити мали Вареник, Ігуменов, Барсуков. Але першому з них не вдалося переграти воротаря, який виходив назустріч, другий у двох моментах не замкнув подачі Платунова та Попова, ну а Барсуков головою направив м’яч у руки голкіперу тепер уже з навісу Ігуменова. Вже перед перервою на хорошу позицію вийшов Ратушняк, але не спіймав м’яча так, як хотілося б.

У Звягеля моментів було менше, ніж зазвичай. У першому таймі можна згадати лічені кутові та дальні удари. До того ж, травмувався Кузнєцов, що змусило перебудовувати захист і опорну зону (вниз опускався Скидан-молодший).

Другий тайм не порадував темповістю та гостротою. Деякі атаки виглядали перспективними, проте передачі Дмитрієва, Ратушняка та Платунова не знаходили гідного завершення.

Натомість міг відкривати рахунок Звягель. На 74-й хвилині Нікітчук головою замикав штрафний від Червінського, і м’яч зачепив поперечину.

Були у гостей удар через себе, пара дальніх ударів і божевільний момент на 87-й хвилині, коли Авер’янов двома ударами поспіль зблизька не зміг “пробити” воротаря одеситів.

Нульова нічия – це був би несправедливий результат щодо старання гравців (моменти-то були), але відображає рівність сил суперників.

Проте господарі були іншої думки й вирвали перемогу на 90-й хвилині. Після проходу з подачею Тимошевського Барсуков пробив головою, а м’яч від поперечини відскочив у спину голкіпера та опинився в воротах – 1:0. Це ще й може бути автогол, прчекаємо рапорту арбітра.

Реал Фарма в очікуванні наступних матчів виходить на друге місце, тоді як Звягель втратив шанс піднятися з шостої позиції.

Man of the Match: Сергій Барсуков (Реал Фарма)

Був активним під час матчу й зберіг сили на кінцівку, коли дочекався свого шансу забити переможний м’яч.

Реал Фарма (Одеса) – Звягель (Новоград-Волинський) – 1:0
Гол: Барсуков, 90

Реал Фарма (стартовий склад): Стародубець, Ратушняк, Ладика, Мячин, Дмитрієв, Попов, А.Лиховидов, Ігуменов, Вареник, Платунов, Барсуков. Запасні: Миргородський, Гранчар, Дувняк, Злєпко, Колесников, Кошкін, Марченко, Романов Тимошевський, Фабер, Щербак, М.Лиховидов. Головний тренер: Юрій Куліш.

Звягель (стартовий склад): Омелянюк, Червінський, Гук, Кузнєцов, Гаврилюк, В.Скидан, Фесенко, Авер’янов, Лучка, Лавренюк, Нікітчук. Запасні: Панкевич, Ващенко, Михалюк, Ващишин, Переходько. Головний тренер: Руслан Скидан.

Одеса. Стадіон “Іван”. 13:00
Арбітр: Євгеній Макаренко (Черкаси)