Реал на своєму полі переміг Лас-Пальмас і піднявся на друге місце у Прімері

Реал — Лас-Пальмас. Фото — Getty Images

Мадридський Реал на Сантьяго Бернабеу обіграв Лас-Пальмас в матчі 7-го туру чемпіонату Іспанії – 2:0.

В першому таймі Бланкос завдали 18 ударів по воротах гостей, проте забили лише один гол. Перед свистком на перерву відзначився Браїм Діас.

На початку другого тайму Хоселу замкнув подачу Родріго і збільшив перевагу Реала. Більше команди голів не забивали.

Зазначимо, що на 57-й хвилині на заміну вийшов Вінісіус Жуніор. Один із лідерів Реала днями відновився після травми та з’явився на полі вперше з 25 серпня. Український воротар мадридців Андрій Лунін залишився на лаві запасних.

Команда Карло Анчелотті набрала 17 очок і піднялася на друге місце у Прімері, випередивши Барселону. Лідер чемпіонату Іспанії – Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика.

Лас-Пальмас зазнав четвертої поразки в чемпіонаті і з 5 очками розташувався на 17-й позиції в турнірній таблиці.

У наступному турі Реал 30 вересня на виїзді зіграє проти Жирони. Лас-Пальмас 2 жовтня прийме Сельту.