Реал на виїзді не зміг обіграти Бетіс

Бетис — Реал. Фото — Getty Images

Реал на виїзді зіграв внічию з Бетісом у матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії.

На початку поєдинку Карім Бензема вивів Бланкос вперед, проте гол француза було скасовано після перегляду відеоповтору. До кінця першого тайму рахунок на табло не змінився – 0:0.

Після перерви Реал частіше загрожував воротам суперника, але реалізувати свої моменти гостям не вдалося. Як підсумок, нічия – 0:0.

Український воротар Андрій Лунін не потрапив до заявки Реала на матч із Бетісом. Раніше він пропустив тренування команди через гастроентерит.

Реал втратив очки у другому матчі Прімери поспіль. Відставання команди Карло Анчелотті від Барселони складає дев’ять очок. Бетіс йде на п’ятій позиції у чемпіонаті Іспанії.

Реал 11 березня зіграє з Еспаньйолом у Прімері. Бетіс 9 березня на виїзді зустрінеться з Манчестер Юнайтед у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.