Реал на виїзді вирвав перемогу над Еспаньйолом

Эспаньол — Реал. Фото — Getty Images

Мадридський Реал на виїзді переміг Еспаньйол (3:1) у матчі третього туру чемпіонату Іспанії.

На 12-й хвилині зустрічі Вінісіус Жуніор вивів Реал вперед, скориставшись передачею Орельєна Тчуамені. Еспаньйол відігрався перед перервою зусиллями Хоселу.

У середині другого тайму Карім Бензема повернув перевагу Бланкос, проте гол француза було скасовано через офсайд.

Наприкінці матчу Реалу все ж таки вдалося здобути перемогу. Спочатку Бензема замкнув подачу Родріго Гоєса, а потім Карім прицільно пробив зі штрафного.

Зазначимо, що у компенсований час пряму червону картку отримав воротар Еспаньйола Бенжамен Лекомт.

Реал лідирує в Прімері, випереджаючи Бетіс за додатковими показниками. Еспаньйол залишився на 16-й позиції.

У наступному турі Реал 3 вересня вдома прийме Бетіс. Еспаньйол на день пізніше зустрінеться з Атлетіком.