Реал на виїзді впевнено обіграв Сельту

Сельта — Реал, фото — Getty Images

У матчі другого туру чемпіонату Іспанії Реал у гостях розгромив Сельту з рахунком 4:1.

У першому таймі команди обмінялися голами з пенальті: у складі Реалу відзначився Карім Бензема, а у господарів забив Яго Аспас. Наприкінці першої половини зустрічі Лука Модріч вивів мадридців уперед.

А після перерви команда Карло Анчелотті довела рахунок до розгромного завдяки голам Вінісіуса Жуніора та Федеріко Вальверде. Наприкінці поєдинку Реал міг ще забити, але Еден Азар не реалізував пенальті.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін потрапив до заявки на матч, але всю гру провів на лаві для запасних.

Реал здобув другу перемогу у поточному розіграші чемпіонату Іспанії. В активі Сельти одне набране очко після перших двох турів.

• Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Сельта – Реал – 1:4 (1:2)

Голи: Аспас, 23, з пенальті – Бензема, 14, з пенальті, Модріч, 41, Вінісіус, 56, Вальверде, 66