Реал пройшов Вільярреал у Кубку Іспанії, зробивши неймовірний камбек у другому таймі

Вильярреал — Реал, фото — Getty Images

У матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії мадридський Реал у гостях обіграв Вільярреал із рахунком 3:2.

Господарі забили двічі у першому таймі: спочатку відзначився Етьєнн Капу, а потім свій гол забив Самуель Чуквуезе.

Але у другому таймі футболісти Реала зуміли зробити неймовірний камбек, забивши три голи після перерви. Перемогу гостям принесли голи Жуніора Вінісіуса, Едера Мілітана та Даніеля Себальоса.

Український голкіпер Бланкос Андрій Лунін провів цей матч у запасі своєї команди.

Раніше до наступного раунду Кубка Іспанії пробилися Атлетико, Валенсія, Севілья, Осасуна, Реал Сосьєдад, Атлетик і Барселона.

У наступному матчі у рамках чемпіонату Іспанії Вільярреал зіграє проти Жирони Віктора Циганкова, а Реал гратиме з Атлетиком.