Розгром Динамо, гольовий вояж Безбородька, три переможні голи після 90-ї хвилини. Чим запам’ятався другий тур УПЛ

Чемпіонат України лише набирає обертів, але вже дав зрозуміти – нудно цього сезону вболівальникам не буде. Дніпро-1 без шансів громить Динамо, Шахтар насилу обіграє Кривбас, відразу три клуби здобують перемоги на останніх хвилинах матчів, а в лідерах – клуби, яких ніхто не розглядав серед фаворитів. Sport Arena підбиває підсумки другого туру Української Прем’єр-ліги.

Реабілітація Дніпра-1

Головна подія туру відбулася у Львові, де Динамо, яке повернулося з Португалії, приймало Дніпро-1. У битві двох невдах кваліфікації єврокубків (зрозуміла справа Динамо, що пройшло три відбіркові раунди Ліги чемпіонів, вибивши по ходу Фенербахче та Штурм, таким можна назвати умовно, на відміну від Дніпра-1, який програв два матчі АЕКу), обидві команди намагалися реібілітувати . Вдалося це Дніпру-1: підопічні Кучерова створили справжню сенсацію, розгромивши фаворита (3:0).

Динамо – СК Дніпро-1, фото – УПЛ

Так, на діях Динамо далася взнаки відсутність Циганкова, рання травма Попова, можливо, втомилася від тривалих переїздів. Але факт залишається фактом: Дніпро-1 зіграв дуже грамотно, скориставшись своїми шансами та провалами в оброні киян, гра яких настільки розлютила головного тренера біло-синіх Мірчу Луческу, що після матчу він на емоціях згадав про свою можливу відставку.

Кучер увійшов до історії

Поступившись Дніпру-1, Динамо зазнало шостої розгромної поразки в чемпіонатах України. Біло-сині втретє розгромно поступилися вдома. До цього, Динамо на своєму полі двічі програвало Шахтарю: 2015-го під керівництвом Сергія Реброва (0:3), 2020-го – з Луческу на чолі (0:3).

Олександр Кучер. Фото – СК Дніпро-1

А Дніпро-1 став лише третім клубом, в активі якого розгромна перемога над Динамо в чемпіонаті України. Раніше, окрім Шахтаря, це вдавалося Металісту, який у 2013 році обіграв у Харкові Динамо Блохіна (3:0).

Неймовірний тиждень Безбородька

Три голи у двох матчах в активі поки що найкращого снайпера турніру – форварда Колоса Дениса Безбородька. Ще більш вражаючими будуть ці цифри, якщо взяти до уваги час, проведений футболістом на полі – 98 хвилин, в середньому близько 33 хвилин на гол. Але куди неймовірнішим здасться результат Безбородько, якщо врахувати, що три голи він забив за п’ять днів за дві команди.

У першому турі Денис відзначився дублем за Зорю у матчі проти Ворскли (3:1), у другому – забив Руху (2:0). Колос вчасно повернув форварда із Зорі, якій віддав нападника в оренду.

MVP Цуріков

Примітно, що на другому місці у списку найкращих снайперів чемпіонату – номінальний захисник Олександрії Андрій Цуріков. Причому його можна сміливо називати MVP старту чемпіонату: його два голи принесли Олександрії шість очок – перемоги над Інгульцем та Минаєм з однаковим рахунком 2:1.

Сама ж Олександрія, поряд із Зорею, Вересом та Колосом поки що йде без втрат у чемпіонаті, очолюючи турнірну таблицю. Погодьтеся, несподіваний старт.

Вольовий початок

Зазначимо, що Минаю Цуріков забив уже у компенсований час, на другій доданій хвилині. А загалом у другому турі одразу три команди вибороли по три очки вже під завісу матчу. Зоря обіграла Львів завдяки голу Алефіренка на 90-й хвилині. Про м’яч Цурікова ми сказали, а Михайло Шестаков приніс перемогу Вересу над Ворсклою на шостій компенсованій хвилині.

# Команда И О 1 Заря 2 6 2 Колос 2 6 3 Александрия 2 6 4 Верес 2 6 5 Металлист 2 4 6 Шахтер 2 4 7 СК Днепр-1 1 3 8 Металлист 1925 2 2 9 Ингулец 2 1 10 Черноморец 2 1 11 Львов 1 0 12 Минай 1 0 13 Кривбасс 2 0 14 Ворскла 2 0 15 Рух 2 0 16 Динамо 1 0