Рух у спарингу обіграв хорватську Істру

Рух, фото — fcrukh.com

Рух обіграв Істру в спарингу на тренувальному зборі в Хорватії.

Львів’яни відкрили рахунок у середині першого тайму, після пасу Таллеса відзначився Альваренга. Хорватська команда швидко відігралася завдяки голу Лісіци. Однак Рух зумів ще до перерви знову вийти вперед – Соломон реалізував пенальті, який сам заробив.

Підсумковий рахунок команда Леоніда Кучука встановила наприкінці зустрічі. Після подачі кутового краще за інших у штрафному майданчику Істри зорієнтувався Сапуга.

Раніше в рамках навчально-тренувального збору Рух зіграв унічию зі словацьким ДАК 1904 (0:0), поступився австрійському Штурму (2:3) та сербській Мачві (1:2). Також команда Кучука у результативному матчі поступилася словенському Домжале (2:3).

Рух завершив першу частину чемпіонату України на 12-й позиції, набравши 14 очок у 14 матчах. Наступний поєдинок в УПЛ команда Леоніда Кучука проведе на виїзді проти Металіста 5 березня.