Салернітана – Ювентус пряма трансляція матчу MEGOGO

Ювентус — Лацио, фото — Getty Images

У вівторок, 7 лютого, Ювентус у матчі 21 туру чемпіонату Італії зіграє з Салернітаною. Матч Салернітана – Ювентус пройде у Салерно на стадіоні Арекі. Початок матчу Салернітана – Ювентус о 21:45. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу 21 туру чемпіонату Італії Салернітана – Ювентус.

Де дивитися Салернітана – Ювентус онлайн трансляцію у прямому ефірі

У вівторок, 7 лютого, матч 21 туру чемпіонату Італії Салернітана – Ювентус пряму онлайн-відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу Салернітана – Ювентус буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 21 туру чемпіонату Італії Салернітана – Ювентус можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Скандал та історія зі зняттям очок боляче вдарили по Ювентусу. Стара Синьйора не може виграти в чемпіонаті вже три тури поспіль, опинившись у нижній частині таблиці. Більше того, Юве всього на два бали випереджає Салернітану, яка лише минулого туру перервала свою серію з восьми матчів без перемог. Хоча, треба визнати, що в першому колі Ювентус очки Салернітана відібрала.