Савін: ЛНЗ очікує велике майбутнє

Антон Савин, фото fc-lnz.com

Герой 13 туру Першої ліги Антон Савін поділився враженнями від перемоги над Скоруком (2:0). Нагадаємо, що хавбек забий шикарний м’яч, який точно увійде до числа найкращих за підсумками чемпіонату.

– Це моє перше інтерв’ю після початку військових дій в Україні. Насамперед хочу подякувати воїнам, які захищають нашу країну, – говорить хавбек ЛНЗ. Вони для нас усі герої. Саме завдяки їм можемо грати у футбол та вірити у світле майбутнє.

‐  А наскільки важливим для вас є визнання найкращого гравця туру?

‐ Безумовно, мені дуже приємно перемагати у такій почесній номінації. Отримав вже привітання від партнерів та знайомих, особливо відзначили мій гол. Проте, на першому місці завжди результати команди. Зроблю усе, щоб у наступних матчах принести ще більше користі ЛНЗ.

‐ Наскільки складно ЛНЗ даються останні матчі року у функціональному плані?

‐ У функціональному плані наша команда дуже добре готова. Вважаю, що наприкінці сезону навіть почали краще грати. Ми можемо додати в активності у вирішальні моменти матчу. Безумовно, прагнемо піти у відпустку лідерами, щоб на мажорній ноті завершити цей дуже складний рік.

‐ У чому на вашу думку причина невиразної гри команди у минулому турі? Розібрали вже свої помилки?

‐ Вважаю, що у психологічному плані нашу команду надломив пропущений у роздягальню м’яч. На другий тайм вийшли не з тим налаштуванням. Втратили концентрацію, а суперник цим скористався. Проте, після повітряної тривоги змогли зібратися і зіграли у той футбол, який від нас вимагає тренер. Грали агресивно, високо пресингували, постійно тиснули на захист суперника. Вважаю, що нам не вистачило 5-7 хвилин, дотиснути суперника і витягнути ту гру з Черніговом.

‐ Скорук у нинішньому сезоні вже перемагав Оболонь. Це та команда, яка сама грає і дає грати супернику…

‐ Проти томаківців дуже непросто грати. Ця команда завжди нав’язує свою гру, а постійні закидання на нападників змушують захисників перебувати у напрузі. До того ж, поле було не найкращої якості, але це реалії українського футболу і примхи погоди.

‐ Ви дуже агресивно розпочали гру і вже на сьомій хвилині відкрили рахунок. Це була така настанова тренеру?

‐ Дійсно, від нас вимагали з перших хвилин грати агресивно, не даючи супернику часу на ухвалення рішення. Задоволений, що вийшло забити два м’ячі.

‐ На 17-й хвилині ви шикарним ударом у верхній кут збільшили перевагу команди. Це найбільш красивий забитий м’яч у вашій кар’єрі чи пригадаєте ще якісь ефектні голи?

‐ Безумовно, це один із найбільш красивих голів за мою кар’єру. Отримав задоволення від забитого м’яча. Наважився на удар з-за меж штрафної і фортуна мені посміхнулася.

‐ Відчували, що другий пропущений м’яч дещо надломив господарів?

‐ Помітили, що два пропущені м’ячі суттєво позначилися на супернику. Могли забивати ще, але свої нагоди не реалізували. А у другому таймі спокійно довели гру до логічного завершення.

‐ Які завдання у вас були на другу половину зустрічі і чи впоралися ви з ними?

– Ми виходила на поле і не думали про рахунок. Просто грали в своє задоволення і намагалися порадувати вболівальників. На жаль, не змогли забити більше. Над реалізацією ще треба попрацювати.

‐ У яких ігрових компонентах вашій команді вдалося додати вже по ходу сезону, а над чим ще треба попрацювати?

‐ Вважаю, що почали більш агресивно грати в атаці, швидко доставляємо м’яч до заключної третини поля. За рахунок флангових атак створюємо чимало моментів. Щодо слабких місць, то я не хочу зараз про це говорити. Попрацюємо на зборах і навесні гратимемо ще краще.

‐ У заключному матчі 2022 року ви зіграєте проти аутсайдера групи Гірника-Спорт. Недооцінки суперника не може бути?

‐ У Першій лізі не може бути недооцінки суперника, адже кожен може обіграти кожного. Зробимо усе, щоб набрати важливі три очки. Сподіваюся, що газон нам не завадить зіграти у свій найкращий футбол.

‐ Задоволені виступами команди в осінній частині сезону чи хотілося демонструвати більш стабільні результати?

‐ Ми зараз лідируємо, але втратили низку залікових пунктів у матчах, де мали перемагати. У 2023 році намагатимемося грати стабільніше. Впевнений, що ЛНЗ очікує велике майбутнє.

Хочеться відзначити Олександра Ковпака, який отримує задоволення від футболу. Це прекрасна людина і хороший спеціаліст. Він вчиться і постійно прогресує. Мені подобається грати під його керівництвом.

‐ Спостерігаєте за матчами ЧС?

‐ Поки що жодного матчу у повному обсязі не бачив, адже у мене є маленька донька. Весь час з дружиною їй приділяємо, багато дивимося мультиків (посміхається). Проте, безумовно слідкуватиму за ЧС.

Герой 13-го туру Першої ліги. Ілюстрація pfl.ua

БЛІЦ

Народився у Черкасах.

Вихованець харківського футболу.

Перший тренер Володимир Васильович Юріхов

Для мене найголовніше – це перемога України. Я вірю в ЗСУ. Слава Україні! Слава нації! І п*здець російській федерації!