Шахтар – Дніпро-1. Максимов як тренер лише раз перемагав Гірників, а його команди 10 матчів програли донеччанам всуху

Юрий Максимов. scdnipro1.com.ua

До закінчення першої частини чемпіонату УПЛ-2023/2024 командам залишилося провести чотири тури. Одним із ключових у плані формування турнірної таблиці перед зимовою перервою стане матч 12 листопада між Дніпром-1 та Шахтарем. Станом на ранок суботи, дніпряни йдуть на другому місці в таблиці, випереджаючи Гірників, які розташувалися на четвертій позиції на три очки, зігравши на два матчі більше.

Читайте також: Ліон, Минай та ще чотири клуби з ТОП-20 чемпіонатів Європи, які ще не перемагали у своїх лігах

Якщо для наставника Шахтаря Маріно Пушича матч проти Дніпра-1 стане першим протистоянням з цією командою в кар’єрі, то наставник дніпровського клубу Юрій Максимов як головний тренер грав проти Шахтаря 12 разів. І, м’яко кажучи, поки що не дуже вдало. Хоча, звісно, і можливості команд, якими керував Максимов, треба враховувати.

Усього одна перемога

Як головний тренер Максимов провів проти Шахтаря 12 матчів. Програв – 10, виграв – один, ще один поєдинок завершився внічию. Різниця м’ячів просто катастрофічна – 2:31.

У всіх 10-ти програних Шахтарю матчах команди Максимова поступалися «всуху». У п’яти з 10 поразок було пропущено чотири і більше голів. У решті п’яти – по два.

Єдину перемогу над Шахтарем Максимов-тренер здобув із мінімальним рахунком – 1:0, очолюючи Ворсклу у сезоні-2019/2020.

Чотири клуби

Максимов грав проти Шахтаря на чолі чотирьох клубів – Оболоні, Кривбасу, донецького Металурга та Ворскли. Розклади щодо них такі: Оболонь – одна поразка, Кривбас – п’ять поразок, Металург – дві поразки, Ворскла – перемога, нічия та дві поразки.

Три тренери-суперники

Під час перебування головним тренером Максимов грав проти трьох тренерів Шахтаря – Мірчі Луческу, Луїша Каштру та Роберто Де Дзербі.

Луческу нинішній наставник Дніпра-1 програв вісім матчів, Де Дзербі – один. З Каштру у Максимова рівність: перемога, нічия та поразка. Подивимося, як усе складеться з Пушичем.