Шахтар дотиснув Оболонь і вирвав три очки, цілу годину провівши у більшості

Шахтер — Оболонь. Фото — shakhtar.com

Шахтар здобув непросту перемогу над Оболонню у поєдинку 7-го туру Української Прем’єр-ліги – 1:0.

Маючи перевагу у всіх ігрових компонентах, чинний чемпіон України довго не міг забити. Не допомогла і чисельна перевага, яку Гірники отримали вже на 33-й хвилині – дві жовті картки встиг отримати вінгер киян Артем Вовкун.

Лише на 77-й хвилині лідер зумів вийти вперед. Вирішальний гол записав на свій рахунок Єгор Назарина, який незадовго до цього вийшов на поле замість Тараса Степаненка. Цей гол так і залишився єдиним у матчі. Також зазначимо, що дебютну жовту картку в УПЛ отримав ізраїльський новачок донецького клубу Став Лемкін.

Назарина забив вже другий гол у цьому чемпіонаті – і в попередньому випадку (2:0 над Колосом у 5-му турі) його гол також приніс команді Патріка ван Леувена три очки.

Цей гол дозволив Шахтарю набрати 17 очок та відірватися від переслідувачів – у Чорноморця та Полісся по 12 набраних балів. Вже найближчого вівторка, 19 вересня, Гірники стартують у груповому етапі Ліги чемпіонів. Донецький клуб зіграє у Гамбурзі проти Порту.

Оболонь з 5-ма очками залишається на 11-й позиції, але за підсумками туру має всі шанси опуститися нижче.