Шахтар і Фортуна розписали неймовірну нічию у матчі з шістьма голами

Фото — ФК Шахтер

Шахтар провів перший контрольний матч на зборах у Нідерландах. Гірники зіграли внічию з Фортуною із Сіттарда – 3:3.

До 15-ї хвилини зустрічі донецька команда поступалася 0:2. Шахтар відігрався до перерви зусиллями Данила Сікана та Тараса Степаненка.

На 63-й хвилині Олег Очеретько вивів Гірників вперед, але через п’ять хвилин Фортуна зрівняла рахунок. Більше команди голів не забивали.

Зазначимо, що у старті Шахтаря вийшов літній новачок Невен Джурасек. Також сьогоднішній матч став першим для Ігора Йовічевіча на посаді головного тренера Гірників.

Перший етап збору Шахтаря в Нідерландах триватиме до 30 липня. Окрім зустрічі з Фортуною, Гірники зіграють з Аяксом (26 липня) та Утрехтом (30 липня).

Старт нового сезону української Прем’єр-ліги призначено на 23 серпня.

• Товариський матч

Фортуна Шахтар – 3:3 (2:2)
Голи: Нослін, 11, 68, Сентьєнс, 14 – Сікан, 36, Степаненко, 45, Очеретько, 63

Шахтар (стартовий склад): Трубін, Конопля, Бондар, Удод, Корнієнко, Степаненко, Джурасек, Криськів, Тотовицький, Вакула, Сікан

Запасні: Шевченко, Пятов, Капінус, Кирюханцев, Стасюк, Савченко, Козік, Мудрик, Судаков, Очеретько, Чех, Топалов, Кащук, Шостак, Кулаков