Шахтар прибув до Лондона на благодійний матч проти Тоттенгема

Тоттенхэм — Шахтер. Фото — twitter.com/fcshakhtar

Делегація Шахтаря приземлилася в Лондоні, де 6 серпня зіграє з Тоттенгемом у благодійному матчі на підтримку народу України.

Головний тренер Гірників Патрік ан Леувен у столицю Англії взяв 26 футболістів:

Воротарі: Анатолій Трубін, Тимур Пузанков, Дмитро Різник, Денис Твардовський

Захисники: Став Лемкін, Георгій Гочолеішвілі, Микола Матвієнко, Педріньйо, Мар’ян Фарина, Едуард Козік, Віктор Корнієнко

Півзахисники: Деніл Кастілло, Дмитро Криськів, Олександр Зубков, Антон Глущенко, Дмитро Топалов, Артем Бондаренко, Олексій Кащук, Олег Очеретько, Єгор Назарина, Невертон, Хусрав Тоіров

Нападники: Лассіна Траоре, Данило Сікан, Богдан В’юник, Кевін Келсі

Відзначаємо відсутність травмованих Валерія Бондаря, Тараса Степаненка, Георгія Судакова, Тараса Петряка та Мар’яна Шведа. Також до заявки не потрапили дискваліфікований в УПЛ Ярослав Ракіцький та свіжопідписаний Дмитро Чигринський.

Цей матч стане прощальним для нинішнього тренера Гірників Андрія П’ятова, який цього літа завершив кар’єру.

Зустріч відбудеться у неділю, 6 серпня, на домашньому стадіоні Шпор у Лондоні. Її покаже телеканал XSPORT. Початок матчу – 16:00 за київським часом.

Як повідомлялося раніше, всі зібрані під час гри кошти будуть передані благодійному фонду Shakhtar Social, який надає фінансову підтримку, гуманітарну та медичну допомогу сім’ям у всій Україні. Тоттенгем також зробить додаткові пожертвування від продажу квитків.

Вартість квитків на благодійний матч Тоттенгем — Шахтар складе 25 фунтів для дорослих та 5 фунтів для дітей віком до 18 років. Також доступні сімейні пакети (2 дорослі, 2 дітей) за 50 фунтів.