Шаран: Хотілося б вирішувати долю матчів раніше

Владимир Шаран, shakhtar.com

Наставник Міная Володимир Шаран прокоментував перемогу над Ворсклою (2:0) у 25-му турі УПЛ. Головний тренер наголосив, що йому хотілося б побачити кращу реалізацію моментів від своїх підопічних.

“Загалом ми дійсно заслуговували на перемогу. Ми бачили і розуміли, як хлопці готувалися, вони виконували все, що було задумано і напрацьовано. Звичайно, хотілося б кращої реалізації, хотілося б вирішувати долю матчів раніше. Сьогодні тільки в одного Єгора Твердохліба були можливості забити раніше другий гол та закрити гру”.

“Але не гніватимемо Бога. Виграли у дуже серйозної добротної команди. Ми розуміли, що Ворскла грала з Динамо на день пізніше, ніж ми з Шахтарем. Розуміли, що у них буде важкий переїзд. Так що ми виглядали свіжішими протягом перших 75 хвилин. Далі трохи підсіли, але стримали, забили другий гол, порадували себе та наших уболівальників. Довели все до логічного закінчення”.

Минай після перемоги над полтавським клубом піднявся на 12-те місце в УПЛ. Володимира Шарана визнано найкращим тренером 25-го туру УПЛ за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу.

У наступному матчі команда Шарана 15 травня зіграє із Дніпром-1.