Шовковський: Ми не маємо права поступатися своїм суперникам у бажанні, мотивації та боротьбі

Александр Шовковский, fcdynamo.com

Виконувач обов’язків головного тренера київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував поразку у матчі 26-го туру УПЛ від Чорноморця (2:3).

“Перш за все, хочу привітати Чорноморець із перемогою. Гра складається з двох таймів. У першому таймі, як і в останніх матчах, ми припустилися дуже багатьох помилок та дали велику фору супернику. Уже на 11-й хвилині поступатися в рахунку у два м’ячі… Хоча і попереджали, і показували, і казали, як грає суперник, його сильні якості… На жаль, припустилися прикрих помилок, пропустили два м’ячі, розгубилися”.

“У другому таймі виправили ситуацію, відігралися, але знову ж таки грубі помилки в кінцевому результаті не дозволили нам ані виграти, ані зіграти внічию. У першому таймі в нас також були моменти, які не вдалося реалізувати. Але гра в першу чергу складається із забитих та пропущених м’ячів. Тому будемо працювати над своїми помилками”.

“Безумовно, команда грає так, як їй дозволяє суперник. Якщо взяти перші хвилини другого тайму, то я теж можу сказати, що ми грали чудово. Але, повторюся, гра складається з двох таймів, від стартового свистка до фінального. Але починати грати ще до початку матчу – на тренуваннях, під час підготовки. А перемоги – у першу чергу ментально – здобуваються ще до початку поєдинків. На жаль, ми чомусь включаємося у гру вже по ходу. Я неодноразово повторював, і футболістам у тому числі, що ми не маємо права починати грати з 5-ї, 10-ї, 20-ї хвилини. Будемо розбиратися та працювати над цим”.

“Я вважаю, що ми припустилися помилок, які на 11-й хвилині поставили нас у дуже незручне становище. Якби не було цим перших 11 хвилин, то була б зовсім інша гра, не було б тієї розгубленості у хлопців. Я казав, що ми не маємо права поступатися своїм суперникам у таких компонентах, як бажанні, мотивації та боротьбі. Це ті компоненти, які вирівнюють усі команди. Далі вже йде індивідуальна майстерність. У реалізації моментів та індивідуальній грі в обороні ми, на жаль, припустилися сьогодні дуже багатьох помилок”.

Динамо з 50-ма очками залишилося на четвертій позиції у турнірній таблиці УПЛ. У наступному турі київський клуб 21 травня у гостях зустрінеться з Олександрією.