Шовковський – про те, що він замінить Луческу: Питання не до мене. Є керівництво, яке все вирішуватиме

Александр Шовковский, фото — fcdynamo.com

Виконувач обов’язків головного тренера Динамо Олександр Шовковський розповів, як ставиться до того, що його називають правонаступником Мірчі Луческу.

«Зараз я в команді Динамо, у її тренерському штабі, і мені цікаво, як буде грати моя команда. Ми готуємося та постійно контактуємо із головним тренером. Але про такі речі, з приводу яких ви задаєте питання, ви ніколи не почуєте з середини команди, як би ви не намагалися це «витягнути». Є керівництво, яке буде вирішувати усі питання, є контрактні зобов’язання перед гравцями, тренерським штабом та кожною людиною, яка працює у команді. Тож це питання не до мене”.

“Збірна України? Зараз я працюю у Динамо, і всі мої думки пов’язані з ним. Я повністю занурений у роботу з цією командою. Що буде завтра, ніхто не знає. Давайте спочатку переможемо у цій війні, а вже потім будемо думати про все інше».

Нагадаємо, румунському фахівцю провели хірургічне втручання на лівому стегні. Луческу чекає тривалий процес реабілітації після операції. Раніше тренеру діагностували артроз кульшового суглоба. Виконувачем обов’язків головного тренера на час лікарняного Луческу став Олександр Шовковський.

Перемігши Кривбас (1:0), Динамо набрало 50 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. У наступному турі чемпіонату України Динамо зіграє проти Чорноморця.