СК Дніпро-1 з гравцями Металіста у складі знищив Чарду в спарингу, забивши супернику 14 м’ячів

Фото — scdnipro1.com.ua

СК Дніпро-1 провів перший товариський матч на навчально-тренувальному зборі у Словенії. Клуб УПЛ розгромив словенську Чарду з рахунком 14:0.

У складі дніпровської команди по хет-трику зробили Артем Довбик та Сергій Лебедєв. Дублі на рахунку Валерія Лучкевича, Артема Громова та Олександра Піхальонка. Ще по м’ячу забили Едуард Сарапій та Максим Соловйов.

Зазначимо, що за СК Дніпро-1 зіграв ряд футболістів Металіста: Сергій Горбунов, Владислав Рибак, Єгор Картушов, Богдан Порох та Едуард Сарапій.

Повідомлялося, що Дніпро-1 очолить головний тренер Металіста Олександр Кучер, який сьогодні прибув до розташування команди у Словенії.

Наступний спаринг у Словенії СК Дніпро-1 проведе 14 липня. Суперник українського клубу – кіпрський Аріс.

У серпні дніпряни зіграють в плей-оф кваліфікації Ліги Європи. Новий сезон в українському чемпіонаті орієнтовно стартує 23 серпня.

• Контрольний матч

СК Дніпро-1 – Чарда (Словенія) – 14:0 (5:0)
Голи: Довбик, 6, 16, 36, Лучкевич, 17, 38, Сарапій, 47, Громов, 49, 66, Соловйов, 61, Лебедєв, 64, 70, 83, Піхальонок, 78, 82

СК Дніпро-1: Юрчук, Горбунов, Логінов, Чоботенко, Кононов, Матюшенко, Рубчинський, Когут, Лучкевич, Назаренко, Довбик. 2-й тайм (тривав 40 хвилин): Рибак, Картушов, Порох, Сваток, Адамюк, Сарапій, Соловйов, Піхальонок, Лебедєв, Горбунов, Громов.