Скорук та Металург обмінялися голами, але переможця не виявили

Фото — ФК Скорук

Група Б

• Умань

У перенесеному матчі пятого туру Першої ліги зустрічалися Скорук та Металург. Кожна із команд налаштовувалася на перемогу, адже три залікові пункти могли б суттєво покращити турнірне становище.

У першому таймі була рівна гра, але не вистачало нестандартних дій попереду. Єдиний гольовий момент був створений на 25-й хвилині, коли Мішуренко виходив на побачення з голкіпером, але переграти Байду не зумів.

На жаль, технічні проблеми заважали насолодитися футболом. На 30-й хвилині трансляція гри взагалі зникла. Проте, маємо з розумінням поставитися до цієї ситуації, адже в Умані протягом двох діб не було світла. На перерву команди пішли без голів.

На початку другого тайму міг відкривати рахунок Білоцерківець, але Володимир не влучив у площину. Через декілька хвилин гості досягнули свого. Після навісу Шалфєєва відзначився Кіча – 1:0. Проте, раділи запоріжці не довго. На 54-й хвилині Варцаба закинув у штрафну, а Шмигельський переграв Байду – 1:1. Нечасто побачиш расист від голкіпера… Розмова з тренерами пішла на користь командам.

Здавалося, що наша гра засяє новими барвами, але численні помилки зводили на нівець всі атакувальні потуги команд. На 72-й хвилині після навісу Разуваєва зі штрафного мав забивати Плахтир, але Дмитро пробив повз ворота.

Наприкінці зустрічі забив Мішуренко, але його мяч скасували через положення поза грою у Перебори. У підсумку, матч завершився внічию.

Man of the match: Богдан Шмигельський (Скорук)

Досвідчений хавбек був активний протягом всього матчу і забив рятівний гол для своєї команди. Богдан на швидкості увірвався до штрафної і переграв Байду.

• Перша ліга. 5-й тур

Скорук – Металург – 1:1

Голи: Шмигельський, 54 – Кіча, 53

Вилучення: Векляк, 90+2

Скорук (стартовий склад): Варцаба, Заєць, Пасічник, Разуваєв, Мішуренко, Перебора, Шаповалов, Клименко, Плахтир, Шмигельський, Сухар. Запасні: Осадчук, Бейер, Боженар, Коцюмака, Лаптєв, Цуркан, Приземлін. Тренер Олександр Степанов.

Металург (стартовий склад): Назар Байда, Богдан Сокол, Єгор Шалфєєв, Валерій Сад, Богдан Могильний, Владислав Дворовенко, Дмитро Крапивний, Богдан Векляк, Сергій Басов, Олександр Сніжко. Запасні: Ніколаєнко, Білоцерковець, Борисенко, Лапко, Страдс, Воробей, Палюх, Піддубний, Сидоров, Польовий, Куралех. Тренер Володимир Микитин.