Скрипник: Бажаю собі колись дочекатися, щоб суддя теж сидів і пояснював свої рішення

Виктор Скрипник. Фото — Денис Руденко

Наставник Ворскли Віктор Скрипник прокоментував поразку від Кривбасу (0:1) у матчі 12-го туру чемпіонату України. Коуч акцентував увагу на рішеннях арбітражу у грі – підопічні Скрипника завершували зустріч вдев’ятьох.

“Сумбурна гра обох команд. Складно грати, коли дві червоні, два пенальті. Також у нашого суперника було вилучення. Суддівство я принципово не коментую, це їх рішення. І я бажаю собі колись дочекатися, щоб суддя також сидів і пояснював свої рішення. Я хочу теж послухати їх із задоволенням. Можу подякувати своїм хлопцям, які билися, хотіли зрівняти рахунок – шанси були. Також хочу привітати Кривбас з цією перемогою”.

“Я, якщо чесно, не побачив, щоб Кривбас змінювався. Вони грають у свій футбол. І сьогодні вони грали так, як ми їх бачили напередодні. Але кожен матч – це нова історія. Сьогодні ми програли, але будемо боротися надалі і покращувати гру, виправляти помилки”.

“Ми маємо грати спокійніше. Ми розуміли, що «висіли» на картках люди, але ми навіть не дограли до перерви, і склади вже були рівними. Змінювати гравця одразу після жовтої картки ще до перерви – це також занадто, я вважаю. Хочеться завжди покращення, втім не завжди ти виблискуєш одразу, потрібен час”.

“У нас були матчі, котрі ми краще проводили, і результат був інший. Але це не означає, що ми сьогодні повинні бути обов’язково на дві голови бути сильніше. Кожна нова гра – новий розподіл сил. Мікронюанси, які є в поєдинках, відіграють велику роль”.

“Ті ж стандарти, ті ж картки, ті ж вилучення, та ж перерва між тривогою. Ти готуєшся, потім на годину йдеш чекати, потім знову виходиш на поле – це все відображається на гравцях. Ще раз говорю: те, як ми провели кінцівку матчу, я можу лише подякувати своїм хлопцям. Але цього замало, щоби виграти”.

Ворскла знаходиться на 9-й позиції у турнірній таблиці УПЛ. У наступному турі чемпіонату України підопічні Віктора Скрипника 13 листопада зіграють із СК Дніпро-1.