Собуцький: Якщо буде стояти питання, що ми змушені грати Першу лігу — ми зіграємо

Олег Собуцкий, fcab.com.ua

Засновник та почесний президент Агробізнесу Олег Собуцький висловився про проведення сезону у ПФЛ під час воєнного стану. На думку функціонера, варто взяти паузу у футбольних змаганнях на території України.

«Підтримувати футбол потрібно у будь-якому разі. Навіть у воєнний час. Клуб розірвав контракти з футболістами, які не повернулися зі зборів в Україну разом із командою ще в лютому. Решта перебувають на контракті у клубу і отримують зарплату. Це ж стосується й адміністративного персоналу», – розповів Собуцький.

«Я продовжую фінансувати ветеранську збірну України, тому що людям сьогодні потрібен відпочинок і важливо відволікатися. Команда провела багато благодійних матчів та зібрала гроші на підтримку держави. Дитячу команду ми продовжуємо утримувати. Дитячий футбол має продовжувати жити».

«Я не розумію, навіщо повертати з армії людей, щоб клуб функціонував. Я спілкувався з ПФЛ. Сказали, що будуть матчі без глядачів. Немає сенсу».

«Єдиний плюс – щоб футболісти тримали себе у формі, але це буде неповноцінно. На мій погляд, потрібно взяти паузу. Головною перемогою буде перемога над рашизмом. Якщо стоятиме питання, що ми змушені грати Першу лігу, то звичайно ми її зіграємо. Але ми б не хотіли, бо йде війна. Ми сьогодні маємо всі ці сили та фінанси об’єднати заради нашої перемоги».

У березні Собуцький заявив, що в Україну зі зборів у Туреччині повернулися лише п’ять гравців команди, а з рештою клуб із Волочиська розірве контракти.

Раніше Sport Arena повідомляла, що Агробізнес може не стартувати у новому сезоні Першої ліги. Також під питанням участь у турнірах ПФЛ 2022/23 Волині, Лівого берега, Карпат Галич та Любомира.

Президент ПФЛ Олександр Каденко заявляв, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може стартувати наприкінці серпня чи на початку вересня.

Футбольний сезон 2021/22 в Україні завершився достроково через вторгнення російських військ на територію країни. Агробізнес посів 13-е місце у підсумковій турнірній таблиці Першої ліги.