Сомов: Президент Ниви Бузової живе футболом 24/7

Фото — ПФД

Герой п’ятого туру у Другій лізі Іван Сомов поділився враженнями від перемоги над Кременем-2 (3:0), а також наголосив на амбітних завданнях команди.

– Безумовно, мені приємно перемагати у такій почесній номінації, – сказав футболіст SportArena. – Проте конкретно таку ціль перед собою не ставив. Для мене на першому місці результати команди, а особисті досягнення відходять на другий план. Зроблю все, щоб допомогти Ниві перемагати і надалі.

Читайте також: Сомов, Швець і рекордсмени з Реал Фарми ‒ уся збірна 5-го туру Другої ліги

– Нива Бузова дуже потужно стартувала у Другій лізі. За рахунок чого вдається досягати таких результатів?

– Щоденна праця на тренуваннях допомагає нам досягати результату. Кожен гравець викладається на всі 100%. Футболісти чітко виконують вказівки головного тренера Сергія Карпенка. Безумовно, також варто відзначити нашого президента Октая Ефендієва, який 24/7 живе командою. Президент нам створив всі необхідні умови.

– Наскільки складно було налаштовуватися на гру, у якій ваша команда була явним фаворитом?

– Не звертаємо уваги на місце суперника у таблиці. З максимальним налаштуванням підходимо до кожного матчу.

– Вже на 27-й хвилині ви реалізували пенальті і відкрили рахунок у матчі. На вашу думку, цей забитий мяч відіграв ключову роль у підсумковому результаті?

– Безумовно, дещо відчули полегшення, але розуміли, що розслаблятися не варто. Продовжували грати у свій футбол і у підсумку досягнули бажаного результату.

– На перерву ваша команда пішла з гандикапом у два мячі. На чому акцентував увагу тренерський штаб у перерві?

– Важливо було не втрачати концентрацію і грати до кінця у кожному епізоді. Тренер від нас вимагав ще більше додати в агресії, постійно тиснути на ворота суперника. Вважаю, що ми змогли виконати тренерські настанови.

– На початку другого тайму ви відзначилися дублем і забили вже сьомий гол у чемпіонаті. Поділіться секретом власного успіху?

– Секрет успіху – робота усієї команди. Без партнерів не зміг би скільки забити. Працюю над тим, щоб у кожному наступному матчі приносити ще більше користі команді.

– Керівництво клубу ставить перед вами завдання підвищення у класі? Можливо, такий потужний старт дещо скорегував завдання?

– Нива Бузова завжди ставить перед собою найбільш амбітні завдання. Наш президент хоче підкорювати нові вершини у професіональному футболі. Зробимо усе можливе, щоб його не підвести.

– Який із пяти матчів на старті сезону для вас був найскладніший?

– Уі матчі по своєму були складними. У Другій лізі немає прохідних матчів. Без максимального налаштування неможливо досягнути перемоги.

– У наступному турі зіграєте проти вінницької Ниви. Напевно, ця гра стане першим випробовуванням на міцність?

– Гратимемо проти дуже серйозного суперника, який також перед собою ставить досить амбітні завдання. Команда набарала ходи, виграла два останніх матчі.  Впевнений, гра буде складною і напруженою. Вірю у нашу перемогу.

Герой 5-го туру Другої ліги. Ілюстрація pfl.ua

БЛІЦ

  • Народився у Алчевську
  • Вихованець ФК Сталь
  • Перший тренер – Музика Олександр Михайлович
  • Улюблений гравець – Тьєрі Анрі. Також подобається Ерлінг Голанд.
  • Улюблений клуб – Манчестер Сіті
  • Мрія у футболі? Мрії справджуються, якщо про них не розповідаєш – все побачимо на футбольному полі.