Співаковський: Знаю, що Скрипник мав інший список новачків

Василий Кравец и Виктор Скрипник фото — ФК Ворскла

Ведучий ТаТоТаке Михайло Співаковський поділився своєю думкою про причини невдач команди Скрипника. На думку журналіста, незважаючи на добрі фінансові умови у клубі, головний тренер не впливає на кадрову політику.

«Візьмемо матч Металіст – Ворскла. Чи може Скрипник подумати, що голкіпер збірної Різник не може зафіксувати м’яча. Там не було нападу на воротаря. Другий епізод. Степанюк та Кравчук зупинилися, Каплієнко робить ривок на 35 метрів та віддає передачу на Прядуна. Яворський, який стоїть поряд і грає років 15 у Прем’єр-лізі, не бачить того, куди піде передача. Прядун забиває з пісочної ями.

Третій епізод: Яворський та Чеснаков зіграли на двох, приблизно 600 матчів в УПЛ. І вони не знають, що після ауту немає офсайду. Харків’яни забили у цьому епізоді, це зробив той самий Прядун. Як це можна зробити?

Усі кажуть, що у Скрипника склад не такий, який він би хотів. Зараз Ворскла, у фінансовому плані – найстабільніший клуб із команд, умовно, другого ешелону. Наскільки я знаю, що Скрипник мав інший список новачків. Хто і що заважає привезти до команди хоча б одного захисника Абу-Ханни? Хто заважає привезти йому футболістів для ромба? Це дуже гарне запитання.

Ми можемо привітати Віктора Скрипника з тим, що він увійшов до клубу тренерів, які приходять до команди, де він не може будувати футбол, який він хоче грати. Він має будувати футбол із того матеріалу, який є в наявності.

Як кажуть, «клуб Романа Санжара». Роман Санжар говорив кожні півроку: – А де мої гравці? А в тебе нові футболісти, – відповіли йому».

Після семи зіграних турів чемпіона Ворскла, набравши сім очок, посідає 10-те місце у турнірній таблиці. Сьогодні полтавці у Минаї у номінально домашньому матчі зіграють із Рухом.