Суд Лозанни скоротив дискваліфікацію президента Агробізнесу Собуцького до п’яти років

Олег Собуцкий, fcab.com.ua

Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) розглянув апеляцію почесного президента та засновника Агробізнесу Олега Собуцького.

За підсумками засідання Собуцькому скоротили термін дискваліфікації з довічного усунення від футбольної діяльності до п’яти років.

Нагадаємо, почесного президента Агробізнесу Олега Собуцького було довічно дискваліфіковано. Його усунули від футбольної діяльності за побиття арбітра Юрія Іванова після матчу Першої ліги між Агробізнесом та Минаєм у липні 2020 року.

Виконавчий комітет Української асоціації футболу (УАФ) проголосував за зупинення повноважень Собуцького, який обіймав посаду віце-президента федерації. У січні минулого року апеляційний комітет УАФ не підтримав звернення функціонера та залишив йому довічне відсторонення від футболу.

Рукоприкладство з боку Собуцького було зафіксовано у суддівському рапорті. Сам функціонер стверджував, що стримував людей від побиття арбітрів. У свою чергу, арбітр Юрій Іванов після гри Агробізнес – Минай вирушив до Києва, де зняв побої в поліції.

Агробізнес пропустить майбутній сезон 2022/23 у Першій лізі. У березні Собуцький заявляв, що в Україну зі зборів у Туреччині повернулися лише п’ять гравців команди, а з рештою клуб із Волочиська розірве контракти.