Судаков: Нас не треба було налаштовувати. Ми вийшли, на 100 відсотків віддалися – і ось такий результат

Георгий Судаков, Getty Images

Півзахисник Шахтаря Георгій Судаков прокоментував перемогу над Кривбасом (3:0) у матчі 17-го туру чемпіонату України.

«Напевно, до гола дуже складно давався матч, але ми грали чудово. Усі забули про втому, були максимально налаштовані й розуміли, що в разі перемоги ми виходимо на перше місце – наше місце, де ми і маємо бути завжди. Гадаю, результат сьогодні був максимально закономірним».

«Мені здається, що нас навіть не потрібно було налаштовувати – усі розуміли, що це за матч. Передусім за три очки в чемпіонаті. Дніпро-1 поступився Динамо, і ми розуміли, що нам потрібна лише перемога. Після того як ми здолали такий доволі важкий шлях, то для перемоги було важливо передусім психологічно налаштуватися. Так воно й сталося: ми вийшли, на 100 відсотків віддалися – і ось такий результат».

«Як я вже сказав, ми на першому місці – там, де маємо бути. Зараз буде набагато легше грати: коли ти на першому місці, а інші – вже за тобою, коли тобі нікого не потрібно наздоганяти. Нехай тепер нас наздоганяють, а нам головне – не втрачати свої очки. І я сподіваюся, що вирішиться все в боротьбі».

У матчі з Кривбасом на рахунку Судакова перший гол команди та гольовий пас на Келсі. У поточному сезоні Георгій зіграв у складі Шахтаря у 25 матчах, забив 3 голи та віддав 9 результативних передач.

Перемога дозволила Шахтарю одноосібно очолити турнірну таблицю чемпіонату України. Гірники, набравши 39 балів, на три очки випереджають Дніпро-1, що йде на другому місці. У наступному турі Шахтар 19 березня у номінально домашньому поєдинку прийме Рух.