Тростянець має намір відновити виступи у сезоні-2023/24. Клуб збирає кошти на реконструкцію стадіону

Тростянец. Фото — fctrostyanets.com

Тростянець на офіційному сайті клубу оголосив про наміри відновити виступи у ПФЛ у сезоні-2023/24.

Також клуб із Сумської області розпочав збір коштів на відновлення стадіону, який постраждав внаслідок артилерійських обстрілів. Деталі збору – тут.

“У 2022 році Тростянець відчув на собі усі жахіття війни. Із перших днів повномасштабного вторгнення місто було окуповано російськими військовими. рашисти вбивали, грабували та знищували все, що створювалось роками. Після того як ЗСУ вибили з міста російську наволоч Тростянець почав активний процес відновлення. Багато вже зроблено та ще багато роботи заплановано й погоджено на цей рік”, – йдеться у заяві клубу.

“Влітку 2022 року ПФЛ надала право ФК “Тростянець” на рік призупинити виступи в Другій лізі України при цьому не втративши статусу професійної команди до якого ми йшли останні 8 років. Клуб скористався цим правом і останній рік присвятив посиленій роботі власної Академії. Наразі підготовча робота до нового сезону головної команди в активному розпалі й вже є домовленості про нові партнерства. Про це все згодом”.

У червні 2022 року Тростянець оголосив, що не братиме участі у чемпіонаті Другої ліги України сезону-2022/2023. Клуб знявся із змагань через бажання спрямувати кошти на відновлення Тростянецької громади після окупації.