УАФ звернулась до Joma за поясненнями з приводу співпраці з зенітом — футбол України

До виробника форми в черговий раз з’явились питання.

Форма збірної України від Joma, фото УАФ

Українська Асоціація Футболу опублікували свою позицію щодо використання клубами країни-терориста форми бренду технічного спонсора національної збірної України

"Сьогодні стало відомо про презентацію російським клубом зеніт нової форми бренду, який є технічним спонсором національної збірної України. У зв’язку із цим "УАФ Маркетинг" надіслав у головний офіс Joma запит із проханням дати пояснення щодо цієї ситуації. 

Зокрема, чи має центральний офіс Joma стосунок до презентації й загалом до розробки дизайну форми фк зеніт (санкт-петербург), і як так сталося, що на презентованій формі російської команди красується логотип Joma?  

"УАФ Маркетинг" сподівається отримати чітку відповідь на це запитання найближчим часом. 

Водночас нагадуємо, що схожа ситуація з використанням форми бренду Joma російськими клубами вже виникала в липні 2022 року. І тоді у відповідь на запит "УАФ Маркетинг" технічний спонсор національної збірної України заявив, що "Joma зупинила всі спонсорські контракти з російськими та білоруськими спортивними командами у зв'язку з початком повномасштабної військової агресії рф проти України", — йдеться у заяві УАФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що спонсор збірної України Joma взяв участь у створенні форми для клубу Кадирова та ЦСКА Москва.

Джерело