Ультрас Динамо: Неодмінно настане час, коли ми знову побачимо наше Динамо на вищих щаблях п’єдисталу… і без Суркісів! — футбол України

Заява ультрас київського клубу!

Керівництво Динамо, скрін з трансляції megogo

Ультрас київського Динамо "WBC" оприлюднили заяву щодо вищого керівництва клубу. Вболівальники вимагають, щоб власники негайно залишили свої посади.

"Нова форма ФК Динамо Київ сезону 22/23 – це символ єдності футболістів та фанатів клубу. Ми всі боремось за єдине… Натхненням при створенні домашньої та виїзної форми став один із напрямів вуличної культури, а саме графіті, намальовані фанатами клубу в різних куточках Києва. Використання на формі елементів, притаманних для цього виду вуличного мистецтва, віддає належне Києву та символізує єдність команди з містом та фанатами", — зараз у нас немає можливості малювати графіті, тому малюємо на снарядах.

Ми правильно розуміємо, що клуб вирішив, що між ним та фанатами є якась єдність? Торік головний тренер клубу стверджував, що фанати, які приїхали на виїзд у Тернопіль — це не Динамо. А зараз клуб заявляє про нашу з ним єдність. З 2014 року фанати Динамо Київ борються за незалежність України з російською федерацією, чиї інтереси тут роками відстоює один з власників клубу. Про яку єдність йде мова?!

На наш погляд, нинішнє Динамо, на жаль, перетворилося у пристанище для відвертих ворогів України, промосковських колаборантів на кшталт різних суркісів, львочкіних, пузанових та інших негідників, які спокійно відвідують матчі легендарного клубу з самого серця Великої Країни. 

Якщо досі є ті, хто не розуміє наш посил, то пояснимо на прикладі тренду сьогодення:
Без єврокубків чи без суркісів? Без суркісів!
Без перемог чи без суркісів? Без суркісів!
Без трофеїв чи без суркісів? Без суркісів!

І неодмінно настане час, коли ми знову побачимо наше Динамо на вищих щаблях п'єдесталу… і БЕЗ суркісів", — йдеться у заяві.

Раніше ми писали, що Луческу виграв лише один матч із Динамо на групових стадіях єврокубків.

Джерело